Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az akrobatikus...

Mit gondoltok az akrobatikus rock and roll-ról?

Figyelt kérdés

Életemben nem táncoltam versenyszerűen és egyesületben sem, de nemrég rátaláltam erre a sportra és nagyon megtetszett. Nem vagyok hajlékony, nem tudom hogy ez befolyásol-e valamit, fognak-e velem foglalkozni egyesületek (hobbi szinten)?

Budapesten a 8. vagy a 13. kerületben van akrobatikus rock and roll edzés?

Aki esetleg járt/ jár rokizni mi a tapasztalatotok, tippetek?



2022. jan. 13. 08:50
 1/2 anonim válasza:
72%

Én élsportolói szinten csinálom

Lassan 16 éve lesz hogy elkezdtem

Én nagyon szeretem, nagyon jó közössége van és az edzők is szuperek.


Ha hobbi szinten szeretnéd csinálni akk 4Muskétást tudnám mondani, meg a DanceCodot (ez 13.kerulet), de nezd meg az MTASZ honlapján az egyesületeket és amelyik neked szimpatikus közelségbe is meg mindenhogy írj nekik


Bar itt azert fugg attol is hany eves vagy, mert nem biztos hogy egy 15-16éves kezdovel fognak foglalkozni de simán lehet

Tornádot is tudom ajánlani hobbi szintre

A többi egyesület az mint verseny szinten csinálja es csak kis versenyzőknek van hobbi szint akik később versenyzők lesznek


De sztem nezd meg hogy melyik egyesület hol van és akk úgy válaszd ki


De a DanceCode-ba jo edzo van legalabbis akit en ismerek az nagyon kedves

2022. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia én hobbi szinten járok 4 éve én nagyon kedvesek. lehet választani mi be szeretnél tancolni duóba vagy csoportban, trióba

Dancecode Se

2022. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!