Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rossz döntés járni konditeremb...

Rossz döntés járni konditerembe/csoportos edzésre a covid ellenére is?

Figyelt kérdés

Ugye ott nem kell maszk. Nagyon szeretek crossfitre járni de aggódom, nehogy összeszedjem. Viszont az is már nonszensz, hogy 3.eve otthon üljön az ember mert ez a szar helyzet semmit nem változik. Meg kb bárhol el lehet kapni.

Nektek mi a véleményetek?



2022. febr. 1. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nálam utólag derült ki, hogy covidos voltam és úgy is jártam, mert tünetmentesen átment rajtam, így nem tűnt fel. Nem dőlt ki a fél kondis banda emiatt. Szerintem az emberek többségén már át is ment, csak hasonló módon nem vették észre. Szerintem nyugodtan menj edzeni, sőt az jót is tesz, a fitt emberekre nincs veszéllyel. Amúgy meg ennyi erővel bárhol elkaphatod, ha kimozdulsz a lakásból, senki nem akar remete módjára élni évekig.
2022. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jarj nyugodtan... Ha emiatt nem mesz akkor par evig meg otthob leszel
2022. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Tavaly a legnagyobb hisztéria közepette januártól májusig is jártam terembe.

Semmi bajom nem lett és a többieknek sem.

Nyugodj le és menj edzeni.

Éljen a sport!

2022. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Az egyéb betegséggel küzdőkre nyilván veszélyesebb, de azért a fittség sem garancia, lásd Csollány.

Mivel bezárva nem lehet élni, én is járok edzésre, aki nem észlel magán tünetet, az járjon, sztem.

2022. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem már mindegy, hová mész, mert úgyis minden nagyobb társaságban vannak fertőzöttek (akár tünetmentesen). Járj nyugodtan edzeni, ha tüneteket észlelsz, akkor pihenj/menj orvoshoz.
2022. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Kimehetsz futni, sokkal kisebb az fertőzés esélye és legalább akkor sem a 4 fal között vagy.
2022. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
A kondiba nem futni jar az ember, hanem a sulyzos edzes miatt
2022. febr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

#7!


OK, de csak simán edzést említett és az volt a gondja, hogy évek óta otthon ül.

2022. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%
szerintem inkább járj el futni vagy biciklizz a sportoláshoz nem kell konditerem
2022. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!