Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy álltok a gimnasztika,...

Hogy álltok a gimnasztika, atlétikával?

Figyelt kérdés
Most fogunk tesiből ilyesmkiet csinálni, és félek hogy beégek az osztály előtt, mert nem vagyok ilyenekbe jó.

2022. márc. 13. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk atlétikából a többség egész jó volt, de gimnasztikában nagyon szerencsétlenek voltak.. Egyébként a legtöbben félnek azért nem tudják megcsinálni a dolgokat, szóval ez inkább csak bátorság kérdése.
2022. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
1. Nálunk is kb. ez volt, a gimnasztikával azért is voltak gondok, mert nem fordítottak elég időt arra, hogy megértsük a gyakorlatokat, nem kellett "előtornázni" magunkat rá, így persze hogy féltünk is meg utáltuk is. Én pl. tériszonyos vagyok és a pániktól kb. remegtem a gerendán, nemhogy leszaltózzak róla.
2022. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En mar nem sulizok, de sose okozott ilyesmi gondot, mindig kituno voltam tesibol. Mar 14 eves korom ota sportolok
2022. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a gimnasztikát imádtam, pedig soha sem jártam ilyen sportra mert mindig isaz úszásérdekelt, utána meg küzdősportra jártam. Atlétikába meg katasztrófálisan teljesítettem, az ugrások még csakcsak mentek de a futás az nem volt az erősségem, pedig gyorsúszásban marha jó voltam, de futásban ktasztrófális. A kis labda hajítás, gerely hajítás ezekbe voltam a legbénább.
2022. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!