Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne igény a...

Szerintetek lenne igény a városban szalagos edzésre?

Figyelt kérdés

Van aki jár közületek ilyenre vagy aki tart ilyet?

A mi városunkban "csak" kengu meg jóga meg zumba van.

Nem tudom vajon erre lenne -e igény.

Én nagyon hosszú ideig jártam tornára és elsajátítottam a szalagos gyakorlatokat és mindennap otthon is elvégzem őket vagy másfél órát csinálom. Sajnos elköltöztünk, így régi óráimra, már esélyem sincs járni.

Szeretem nagyon és nem olyan nagy költségvetés sem a szalag.

Azonban nincsen papírom ehhez nekem.

Szeretnék segítséget kérni, hogy hogy műkődik, ha bármi ilyesmit szeretnék tartani, muszáj hogy legyen hozzá valamilyen oklevelem, iskolám??

Nyilván a személyiségemen és az órán és az áron is múlik, hogy járnának -e hozzám.

Terem bérlés az óvodában vagy a műv. Házban vagy az iskolában szerintem lehetséges lenne, mert mások is ott tartják.

Meg mondom őszintén kicsit izgulok vajon lenne -e igény. Én szeretem ezt a fajta mozgás formát egy kis alakformáló erősítéssel együtt.


Szívesen színesíteném a repertoàrt nagylabdával, steppaddal stb. Csak ezt akkor tudnám, ha lenne igény és egy kis keresetem belőle egy idő után.


Nem vagyok tesi tanár, de van közöm valamelyest hozzá, mert óvónőként sok tesis tárgyam volt és gyógytestnevelés specializációt elvégeztem, bár ez a gyermekekre vonatkozott. Régen végig jártam gyógytornára is éveken át, így a mozgás az életemben mindig nagy szerepet töltött be.



2022. ápr. 1. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán.
2022. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy, köszi!

Már ki is írtam papírra a feladatokat, még azért sokat kell gyakorolnom mire hirdetném magam, már csak azt kellene kitalálnom, hogy csináljam, hogy megérje, hogy tényleg ne hogy meg legyek büntetve

2022. ápr. 1. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!