Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Narancsbőrt megszüntető...

Narancsbőrt megszüntető gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, milyen mozgásgyakorlatokat tudtok ajánlani narancsbőr ellen, amiknek a segítségével eltűnik a narancsbőr és sima, feszes lesz?

Nekem mindig is jó alakom volt, csinos voltam, vékony és formás, viszont ez kb egy éve változott. Most hogy 20 lettem, azt vettem észre hogy majdnem az egész testemen narancsbőrös lettem. Comb, fenék, csípő, derék és has. Kicsit meg is híztam mostanában, 55-56 kg körül vagyok, 167 cm magassággal. Eddig sosem volt problémám a testemmel, alakommal, de most nagyon nem vagyok megelégedve magammal.

Igazából rájöttem hogy miért lett ez. Az étkezési szokásom nem változott semmit, mindig így ettem ahogy most. De viszont kb 2 éve cigizek, és ettől lett. Igaz hogy nagyon keveset, de ez is elég volt ahhoz hogy ezt tegye. Utánaolvastam és ez okozta a problémát. “A dohányzás kedvez a cellulit kialakulásának. A dohányzás szűkíti az ereket, emiatt a nyirokrendszer nem tudja maximálisan elvégezni a méregtelenítő folyamatait. Ez az állapot nagyban elősegíti a kötőszövet elváltozásait.” Szóval a dohányzás miatt lett narancsbőröm. Sosem gondoltam volna, de tényleg logikus. Már le is mondtam a cigiről, nem kell már sosem.

Szeretnék elkezdeni edzeni, milyen gyakorlatokat kéne így végeznem?

És valakinek van esetleg ilyen tapasztalata? Hogy narancsbőrös lett mióta dohányzik? Milyen mozgás segített? És mennyi idő alatt tűnt el a narancsbőr?



2022. júl. 17. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Kenyér, cukor, egyéb szénhidrátok lecipelése a kukába. Esetleg a boltban az ilyen termékek polcról levétele, majd visszahelyezése.
2022. júl. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!