Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány év balett után lehet...

Hány év balett után lehet spicc technikát tanulni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 9. Osztályos vagyok, 3 éve kezdtem balettozni (heti 2 másfél órás óra). Igazából csak kíváncsi vagyok hány év előképzettséggel érdemes beiratkozni egy spicc órára.

2022. aug. 17. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk 3-4 az általános (felnőtt amatőr iskola), de ez nagyban függ aaa... nagyjából mindenedtől, nálunk van olyan lány, aki kettő év után spiccre állt, meg vagyok én, akinek pl hat év kellett, mert olyan iszonyúan lazák voltak a bokaszalagjaim egy régi sérülésből visszamaradva. kérdezd meg az oktatód, erre csak ő fog tudni személyre szabott választ adni.
2022. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2022. aug. 17. 13:32
 3/4 hosszúhajú ***** válasza:
táncművészetin harmadikban
2022. szept. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A táncművészetisek addig elég sokat dolgoznak és stabil alapokat szednek össze. Meg el kell érni a bizonyos kort hozzá, amit az orvosok javasolnak.

Nekem 3 év után lett, de csak hobbi szinten csinálom. És a covid meg egyetem miatt alap dolgoknál tartok még mindig. Teljesen egyéntől függ, hogy kinek mikor lesz és milyen tempóban fog haladni. A mestered látja, hogy lehet-e vagy sem

2022. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!