Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen férfi szabadidő nadrágo...

Milyen férfi szabadidő nadrágot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Megérik a drágább márkák a Nike,Adidas...,annyival tovább tart,mint egy no name szabadidőnadrág? Mert ezek kb 4-5ször annyiba kerülnek. Vagy itt is csak a nevet mint presztízst kell megfizetni?
2022. okt. 1. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyagától és felhasználástól függ.

Tovább tart a márkás, de nem annyival mint amennyivel többe kerül.

2022. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hellmano ***** válasza:

Én amondó vagyok, hogy amit szeret az ember és van is értelme arra ne sajnálja a pénzt. Nekem is van kedvenc sportágam a kosárlabda , amit űzök azon soha nem spórolnék egy forintot sem, semmilyen eszközben. Cipő/nadrág/mezek stb. abból mindig eredetit veszek. Ennyit megérdemel az adott sport, ha szereted. Bizonyára a ciő az egyetlen olyan dolog, amin nem lehet spórolni, mert ott a fake lemegy a lábadról pár alkalom utám, míg az eredeti évekig minőség marad. Az, hogy egy mez vagy egy gatya eredeti vagy sem az nem befolyásolja, hogy meddig tudod hordani ez elv, hogy nálam csak eredti jöhet szóba, de más ugyanúgy ugyanannyi ideig elhordja a fake gatyát vagy mezt is simán.


Utcai öltözködésben is csak azt mondom, hogy az egyetlen egy dolog a cipő, amin soha nem szabad spórolni. Az, hogy milyen márkájú farmer van az emberen az a francot se érdekli...mondjuk nálam a sapka és szintén a mezek utcai hordásra az amiből soha nem vennék magamra hamisítványt, de ez megint a kosárlabda szeretetemre vezethető vissza.

2022. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valóban "attól függ". Az ilyen premium márkák általában tényleg jobbak, de benne van a presztízs. Ha nem instagramra akarod folyton felnyomni a képeket meg utcai viseletre, hanem tényleges használatra keresel sport cuccot, akkor én a Decathlont ajánlom. Ott pl nagyon jó az ár-érték arány és nekem minden "olcsóbb" decathlonos cuccom nagyon jól bírja eddig.

Én úgy vagyok vele, hogy ha ilyen kérdést kell feltenned, akkor nem engedheted meg magadnak a drágább márkát. Én is inkább akkor veszek, ha nagyon jó akciót tudok kifogni.

2022. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!