Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő nőknek?! Van...

Tömegnövelő nőknek?! Van ilyen? Kinek mi a tapasztalata ? Mit ajanlasz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nő vagyok ,24 éves és hízni szeretnék. Gyárban dolgozom 10 órát egy nap szóval rendezés étkezésre nincs lehetőségem.. ezért gondoltam valamiféle tömegnövelőre. Valaki használt már ilyet? Van kifejezetten nőknek ilyen?

Valaki aki ért hozzá,dobhatna egy kis információt ezzel kapcsoltba 😀



2022. okt. 21. 23:59
 1/1 anonim ***** válasza:
97%

Mivel a női szervezet is ugyanazokat a makrotápanyagokat képes lebontani, mint a férfi szervezet, ezért miért létezne külön női tömegnövelő por? Persze létezhet, ma már a tápkiegészítő cégek minden baromságot el tudnak adni laikusoknak, de ha találsz ilyen terméket, az egészen biztosan egy túlárazott átverés. A tömegnövelő por egy egészségtelen keverék, aminek legnagyobb százaléka mindig valamilyen szar minőségű szénhidrát (pl. dextróz), kisebb százaléka valamilyen fehérjeszármazék (pl. kreatin-hidroklorid), a többi százaléka pedig mesterséges adalékanyag. Értékelhető tápanyag nincs benne, ergo pont arra a célra alkalmasabb legkevésbé, amire te akarod használni. A tömegnövelő por fogyasztása a gyakorlatban azzal egyenlő, mintha kibontanád a kristálycukrot, és neki állnál evőkanállal: több ezres kalóriatöbblet néhány perc alatt, és egy szép véruckorszint. Te meg ilyen termékeket veszel meg, amit tudatlan gyúrósoknak azzal adnak el, hogy ez "izmot növel". 2022-ben ilyet már elég ciki vásárolni, ahhoz már tényleg nagy tudatlanság kell a témában. Nézz megy csak egy Három Harmad videót (vagy mit néznek a mai kezdők), és érteni fogod, miről beszélek.

Én is gyárban dologzom, én 12 órát, mégis meg tudom oldani, hogy napi három normális étkezés beleférjen az időmbe, pedig van feleségem is, gyerekem is, mégis sikerül. Neked is sikerülne. Kiegészítők nem fogják pótolni a helyes étrendet, pláne nem a tömegnövelő porok. Ha a tápanyagok hiányától félsz, akkor pedig valamilyen vitaminkészítményen, ásványi anyag komplexen, vagy hasonló kiegészítőn gondolkodj. Ja és ilyen jellegű étkezési kérdésben nyugodtan konzultálj inkább szakemberrel, táplálkozási tanácsadóval, dietetikussal, ne gyakorikerdesek.hu kommentelőknél keresd a választ.

2022. okt. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!