Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kockás has 30 nap alatt...

A kockás has 30 nap alatt alkalmazás napi tornáival tényleg ennyi kalória ég el?

Figyelt kérdés
Be kellet írni az adatokat, hogy testsúly, magasság, és az úgy kiszámolta, hogy tornánként(ami kb. 15 perc darabja, ha nem pihenek) 250 kcal ég el. Én amikor kondiztam, a futópadon, meg a lépcsőzőgépen nem égettem el ennyi kalóriát háromnegyed óra alatt. Akkor ez nem igaz?

2022. okt. 25. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz
2022. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mi alapján írják ki? Hogy számoljam ki hogy valójában mennyit éget?
2022. okt. 25. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért fontos? Nem ismerem az appot, de ha ez ilyen 15 perces hasprések meg egyéb hasgyakorlatok, akkor szerintem felesleges is lenne beleszámolni a napi kcal keretbe, olyan keveset éget.
2022. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért fontos, mert számolom a kalóriákat, fogyókúrázom, nem eszem rendesen, és ezek miatt fontos lenne, hogy egy ilyen tornával mennyit tudok elégetni, mert most 1400 kalóriát viszek be, amennyi amúgy az alapanyagcserém is, és minden nap 500 hiányt csinálok, ilyen tornákkal. Tehát tudom kéne hogy hányszor kell 500 hiányhoz megcsinálni.
2022. okt. 25. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezeket ne számold bele az elégetett kalóriákba.

Ha az alapanygcserédnek megfelelő kalóriamennyiséget viszel be, akkor már eleve elég nagy deficitben vagy (hiányban, ahogy hívod), sőt nagy valószínűséggel túl kevés is a kalóribevitel és akár baj is lehet belőle, de legalábbis nem fogod sokáig tartani. Kicsit nézz utána ennek jobban vagy ha gondolod tudok segíteni.

2022. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5ös, az nagyon jó lenne. De ha nem mozgok semmit, és pont annyit eszek amennyit magától is eléget a szervezetem, akkor hogy lennék hiányban?
2022. okt. 26. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!