Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondiban amikor fekvenyomnak,...

Kondiban amikor fekvenyomnak, edzőkesztyűt használnak azt hiszem. Árban mennyibe kerül egy ilyen, és milyen ebből a jó minőség, márka?

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
3000HUF körül, nekem Bulldog's Will van es 3 eve hasznalom.
2008. dec. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én schieket használok az drágább de viszont van rajta csuklószorító és nagyon faszán rááll a kézre + levételkor se kell vele szenvedni mert van rajta ilyen kis börcucc aminél meglehet fogni és leszedni. 4ik évébe lép a kicsike asszem. arra figyelj,h jó méret legyen mert nem valami jó ha elkezd benne csúszkálni a kezed! Amúgy a magnézium párti vagyok, de a "szép" helyekről kivan tiltva a szivacsot meg mindig lenyúlják...
2008. dec. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megint en (az elso)

A Schiek vezeto marka, ehez igazodik az ara is, kezdonek en nem ajanlom.

A Bulldog's Will-nek is van csukloszoritoja, ha utananeztel volna tudnad...

A Magnezial nem rossz, viszont nagyobb sulyoknal a borkemenyedest nem tudod elkerulni vele...

2008. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Használtál már schieket? Miért nem ajánlod? A kezdők kezéről leugrik v mi? :D Jó drága, de a legjobb is. Lehet,h többet kérnek el mint amennyit tényleg érne, de én megengedhettem magamnak ennyi. Ha neked a fekvenyomásnál börkeményedésed lesz azt megtapsolom!:D Más gyakorlatra meg odaírtam a szivacsot....
2008. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A Schiek-et elismerem, hogy nagyon jo, de sztem 7-8k egy kesztyuert nagyon sok.

A borkemenyedes mondjuk nem fekvenyomastol jott elo, de nem vagyok benne biztos, hogy csak fekvenyomni akar vele.

Ez olyan dolog, hogy pl a Schiek ov az 15.000HUF, en meg vettem az enyemet 2000HUF-ert 100kg korul gugolok vele es eddig nem volt semmi problema eddig. Ha valaki megteheti hogy megveszi mindenbol a legjobb markat mar a kezdetek kezdeten az tegye... En nem vagyok olyan anyagi helyzetben, es szerintem sokan vannak meg igy.

(Tigi)

2008. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te 100kg-vel guggolsz és használsz hozzá övet? én 130kg-nál nem használok övet. Amúgy Schiekben az öv nem jó. Ha már öv akkor erőemelő öv, de az is akkor ha már tényleg kell.
2008. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és 3szorra is leírom más gyakorlatra ott a szivacs.
2008. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak gerincproblemaim, ugyhogy ov nelkul egy tapottat sem.

(Tigi)

2008. dec. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha gerincproblémával guggolsz az régen rossz. Az öv nem igazán a gerincproblémások védelmére lett kitalálva maximum a derékcsigolyákat támasztja meg. És ha ilyen problémád van és mégis guggolsz akkor meg pont,h nem a 2000ft-s kis nadrágszíjjal kéne próbálkoznod.
2008. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pontosan, a derekcsigolyaimat tamasztja meg es it teljesen jol tudok gugolni. Masreszt nem nadragszij hanem teljesen jo eroemelo ov.

Szerintem hagyjuk mert nagyon eltertunk mar a tematol.

(Tigi)

2008. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!