Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Még egy kicsit meg vagyok...

Még egy kicsit meg vagyok fázva, de addig mit sportoljak? Legjobban jógázni szeretnék.

Figyelt kérdés
Kicsit folyik az orrom,és ha lehajulok,fáj a fejem.Úgy tudom,hogy nem lehet jógázni betegen,de nem tudom,mikor gyógyulok meg teljesen.
2008. dec. 25. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

A versenyszerű tévénézés, és hosszútávfekvést ajánlanám;)


A magfázás nem szokott tovább tartani pár napnál, ha ezt a kis időt sem bírod ki sport nélkül, akkor ott már baj van...

2008. dec. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem otthon a szobaban nyugodtan tornazhatsz, csak ne izzadjal meg, es utana ne hideg vizet igyal majd, hanem forro, vagy meleg teat, citrommal. A tornatol a meleg szobaban kutya bajod nem lesz, szerintem.
2008. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Betegen ne tornazz, mert legyengited megjobban az immunrendszered.

Pihenj, meg melle forro mezes tea az sztem ok, majd ha teljesen meggyogyultal mehetsz edzeni.

2008. dec. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is azért kérdeztem,mert a jógakönyvben azt is azt írja,hogy ne tornázzak betegen.
2008. dec. 26. 08:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség hogy nem jógázhatsz betegen! Épp hogy a jóga segít (és úgy a nem emgerőltető mozgás általában) - jógaoktató vagyok -


Mindenképpen egyszerű és könnyű jógagyakorlatokat végezzél azok segíteni fognak a gyógyulásban.

2008. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok: az orr kitisztítására meg próbáld ki a neti technikát (az az orrüreg meleg sós vízzel való átmosása) hipp-hopp meggyógyulsz.


Ja és ne egyél nyákosító ételeket mint tejtermék, húsételek, csokoládé, legalább míg meg nem gyógyulsz. A gyógytea, böjt és esetleg kis gyümölcs remek gyógyír.

2008. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vaó,utolsó válaszadó,te más szempontból közelítetted meg a problémát,érdekesek az észrevételeid. Ha esetleg akarsz,írhatsz privit,érdekel a téma!
2008. dec. 30. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!