Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasra, combra és fenékre...

Hasra, combra és fenékre milyen tornák vannak?

Figyelt kérdés
Ha lehetne videót mondjatok mert youtubon kerestem de nem találtam semmi jót:S Ezekről a testrészekről szeretnék leadni jó pár centit,hogy feszesebbek legyenek
2008. dec. 25. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

innen is megtudhatod, hogy bírsz gyakorolni :D sok sikert és időt, na meg türelmet :D


[link]

2008. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Helyi zsiregetes NINCS, felejtsd el. Ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz. Es ha lehet ne halgass a "ha a hasadrol akarsz fogyni vegezz feluleseket" kategoriaju idiotakra. :)

Sok zoldseg, sovany hus, es fogd vissza a buzabol kukoricabol keszult dolgokat, meg az egyszeru cukrokat. Testuly alapjan lodd be a tapanyagigenyedet, es melle napi 40-60 perc szobakerekpar 115-130-as pulzuson. HAJRA!

2008. dec. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

ezen az oldalon találsz, hogy kell formázni mind3at amit kérdésedben írtál :


[link]

2008. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A 3. valaszolonak: "Fenék formázása / nagyobbítása implantátummal" te normalis vagy amikor ilyeneket ajanlasz?
2008. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

igen, az vok, jajj istenem, az csak egy a több-tiz közül.... jézus te kicsit kö..ög vagy


különben nem fogom mindet átnézni és a töbi nem arról szól...

2008. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem se engem se a kerdezot ne nezd idiotanak ha kerhetem. Szerintem o is be bir irni a gugliba 3 szot, en megprobaltam hasznos tanacsot adni, olyat amit magamon mar kiprobaltam es mukodott es nem innen onnan osszeszedett hulyesegeket.

Ja es ha megnezed az elso x talalatot latni fogod, hogy mnagy resze plasztikai sebeszrol es implantatumrol szol.

2008. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ne haragudj pontosan nem tudom melyik válaszoló írta,hogy nincs helyi zsírégetés,hát erre annyit mondok hogy van.ugyanis a nővéremnek pl. sokkal feszesebb a hasa,mint volt,pedig nem teljes gyakorlatsort csinált,hanem a hasára dolgozott.


én is ezzel a problémával küzdök,nemnagyon találok ilyen vidiket én se.de tényleg az étrenden is kell picit változtatni,mert így lesz teljes a siker.

sok sikert!

2008. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves elottem szolo: Te valamit nagyon felreertettel, az lehet, hogy hasizomra edzett, es ment le ahasarol zsir, de nem csak onnan. Az lehet hogy ott eleve tobb volt mint mashol, de hidd el nem csak a hasarol fogyott.

Kedvelt tevhit ez a "csinalok felulest es eltunik az uszogumi" csak eppen ott cafolom meg ahol csak szeretnetek...

2008. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
biciklizés az jó nem?
2008. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A bicaj az Jo!

(Tigi)

2008. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!