Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leg megic fogyaszt vagy izmosít?

Leg megic fogyaszt vagy izmosít?

Figyelt kérdés
Szültem, kisfiam 4,5 hónapos szopizik!Egész nap sürgök-forgok, ennek ellenére sajnos jöttek rám plusz kilók!Persze a fenék, comb a legrosszabb!Még diétázni nem diétázhatok, de szeretnék formálni, de nem izmosodni!Kérek egy kis segítséget, mit tegyek!Sajnos nagyon kevés a picurkám és a háztartás vezetése mellett az időm!
2008. dec. 25. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Udv

Az az eszkoz (probaltam) nagyjabol kimeriti a parasztvakitas fogalmat. Nem mondom, hogy nem jo, de annyi penzert haat... felejtos kategoria.

Amugy formalnia kellene, de azt mondom inkabb felejtsd el.

A helyi zsiregetes nincs, ha fogysz mindenhonnan fogysz ezt ne felejtsd el.

A sportot egyelore nem biztos, hogy ajanlanam mert nekem gyanus, hogy elapadhat tole a tejed, mivel hormonalis valtozasokat idez elo.

Viszont utana szerintem a szobabicikli egy jo otlet.

Napi 40-60 perc temposan mondjuk 115-130-as pulzuson (olyan nehezsegi szinten mintha aszfalton tekernel) az hasznos lenne.

Attol meg ne felj, hogy olyan izmos labad lesz mint egy lonak, ha igy lenne akkor a tour de france-on testepitok indulnanak :)

Sok Sikert!

2008. dec. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam a leg magic-et. Sajnos tényleg nem ez az évezred tökéletes edzésmechanizmusa és nekem még ráadásul olyan rossz érzésem is volt rajta,h mindjárt szétszakadnak az ínszalagjaim. A biciklizést már most is elkezdheted, de nagyon-nagyon finoman. 15-20 perc minimális ellenállássál. Ez növelheted majd szép lassan először a perceket. Aztán ha adhatsz rá erőt de akkor vedd vissza a perceket és építsd fel megint. Lépcsőzetesen haladj felfelé. De a baba miatt tényleg ne csapj a közepébe egyből! Szépen fokozatosan. Csinálhatod ezt futópaddal is. Ott egy könnyed sétával kezdj 15percet állandó tempóban. Étrendből pedig húzz ki minden károsat! Már csak a baba miatt is. Színhúsok, friss zöldségek, rizs, főt burgonya, barna tészták. Semmi zsíros-olajos kaja, cukor, öntet.
2008. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szules utan a futopad nem tesz jot!

Mivel a terhesseg miatt megnott a sulyod, es a szoptatas kimeriti a szervezeted max azt ered el vele, hogy szetmennek a terdeid.

Szoval futas egyelore TILOS!

2008. dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Egyébként szülés előtt sajnos dohányoztam is és persze sportoltam kézilabdáztam is!Már nem dohányzom és nem is akarok!
2008. dec. 26. 19:01
 5/7 anonim válasza:
Nem akarom rontani a termék reklámát, de s***t se ér
2008. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő a futópad miért ne tenne jót? Én azt írtam,h könnyed séta rajta. Nem azt,h fusson mint az állat.
2008. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jo, igazad van a seta OK.

De sztem egy futopad setahoz eleg negy luxus, de ha megengedheti maganak akkom miert ne?

(Tigi)

2008. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!