Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hasamon van egy kis felesleg...

A hasamon van egy kis felesleg. Milyen otthon elvégezhető gyakorlatokkal tudnám ledolgozni?

Figyelt kérdés
Egyébként 160 centi és 50 kg vagyok..ez nagyon gáz:S????
2008. dec. 26. 04:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Mar meg ne haragudj de honnan veszi mindenki, hogy van helyi zsiregetes?

Hogy gaz-e? Nem, nem gaz ha elfogadod magad olyannak amilyen vagy.

En a szobakerekpart ajanlom napi 40-60 percben, vagy valami aerobic-felet, a lenyeg, hogy mozogj. Nem kell minden nap szetcsapni magad de izzadj meg azert :)

Megjegyzem, ha fogyni akarsz akkor elsodlegesen a taplalkozasodra figyelj oda, mert anelkul nem er semmit szinte.

2008. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Létezik helyi alakformálás. Direkt olyan gyakorlatok, melyekkel a problémás részeken (has, csípő, fenék) lehet korrigálni.

Nézz szét itt: [link]


vagy ajánlom még a Norbis-Rékás gyakorlatokat:

[link]


Hidd el, sokan vannak hasonló helyzetben, mint te. Én is... csak néha nincs elég lelkierőm végigcsinálni! De nagyon sok sikert kívánok!

Egyébként a magasság-testsúly témát illetően szerintem egyáltalán nem sok. Egy átlag testalkatú vagy, ez épp ideális.

2008. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Létezik helyi alakformálás. Direkt olyan gyakorlatok, melyekkel a problémás részeken (has, csípő, fenék) lehet korrigálni." NEM LETEZIK ILYEN.

Ha fogysz, mindenhonnan fogysz nem nincs semmi varazslat csak egyszeru genetika. A sulyod nem gaz, belefer siman a normalis kategoriaba. A 40-60 perc kerekparozas meg a Norbi sztem jo otlet lenne.

Jahh es a noi magazinok csodadietainak ne dolj be, 99%-ban amellett hogy butasagokat irnak, meg egeszsegtelen is.

2008. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2008. dec. 26. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
igggen nagggyon gáz,hótt dagatt vagy futkorássz eggész nap a telek körűl,és ugrubugrálj a norbireka kazira hogy 23 kilóss legyél,me az a menőőő,és ne egyé lisztet meg zsirot meg cukorot,csak répust meg almikát meg zőccséget,tudod csak ijen sportcsemegét,a tyukicábúl csak a mejjit párolva,de annak is csak a negyedibűl a negyedit!!!másképp úgy elhízúl mint zsírdisznó!no,fogadd meg tanácsom,oszt szép ideális trendi ánorexiás leány lésző!üdv!
2008. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell anorexiasnak lenni, de ha mar most megszokod, hogy sportolsz, es egeszsegesen eszel akkor soha eletedben nem kell torodnod fogyokuraval.
2008. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Senki nem mondta, hogy anorexiás akar lenni és nem értem miért kell ilyen irónikusan reagálni. Ha ennyire ez a véleményed és zavar a kérdése, akkor nem kell rá válaszolni! Komolyan kérdezte, mert érdekli a dolog. És ne mondja senki, hogy nem létezik helyi alakformálás, mert akkor elég korlátolt. Bocs. Nem azt mondom, hogy helyi fogyasztó csodatippek, de bizonyos gyakorlatokkal az adott területről megy le a zsírpárna. A linkekről meg... kritizálni nagyon egyszerű. Ha ilyen szarok, akkor adjatok neki ti hasznosabbat. Szerintem nem butaság, én csináltam ezeket és igenis használ! Csak kell hozzá kitartás és sok ismétlés. És mégsem répán meg barnaliszten élek. Szóval ne legyetek rosszindulatúak!
2008. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miert kell eroltetni ezt a lokalis fogyas temat?

A biologia nem vita kerdese, ha tetszik, ha nem az ugy van.

Azt mivel magyarazod, ha bicajozok, odafigyelek a kajara es lemegy a hasamrol a zsir felulesek nelkul? Biztos UFO vagyok mi? Ne viccelj mar! Attol, hogy a kiskegyedben azt olvastad attol meg nem kell ugy lennie.

NINCS LOKALIS ZSIREGETES!

(Tigi)

2008. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ha van szobakerékpárod vagy tudsz spinning edzésre járni, akkor abból elég bőven heti 2-3 alkalom. Alkalmanként 1 óra. Ez alapozásnak jó, keringésjavító, és az izmoknak is jó, erősödsz is tőle. De ezzel cak az alsó végtagjaidat edzed, az a pár kiló a hasadon lehet, hogy csökken valamit, de mindig marad valami. Ezért az a legjobb, ha végzel ezenkívül hasizomerősítő gyakorlatokat is. Pár hét után már látható eredményei is lesznek.
2008. dec. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

TUDOM h régi a kérdés. de kedves első válaszoló..

MIÉRT hiszed hogy mindenki helyi zsirégetést ért ilyen kérdéssekkel? mert nem!!! te nagyon okoska...

csak erre a területre jobban szeretne figyelni..

nagyon jovagy :'))

2012. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!