Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az anabol az mi, mert az...

Az anabol az mi, mert az egyik haverom szedni szeretne en nem javasoltam neki de nem figyel ram, anyit tudok, hogy valami fele koksz de a melekhatsait nem ismerem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 23:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
50%

az anabol testépítésre van és jó cucc.

Angliából írsz?

2008. dec. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Az alábbi linken leírnak mindent:

[link]

2008. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Jo cucc...

Tokeletesen szetb*ssza a majat meg a hormonhaztartast.

Ha szeretne meghalni akkor hajra! A szteroidok a PROFI sportoloknak valok, 3 honapos edzesmulttal hozzaertes nelkul viszont ongyilkossag es ezt veheted szo szerint!

Az elottem szolokat nem minositenem, de az irasaikat buntetojogi kotelezettseguk tudataban is vallalnak vajon?

(Tigi)

2008. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Ja... Es ha valaki edzes nelkul vagy3 honap edzes utan szeretne szteroidhoz nyulni nyugodtan szoljon, es fizetem a repulojegyet a Tajgeroszra... (Remelem ertheto a lehelletnyi celzas...)

(Tigi)

2008. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Tigi nincs saját stílusod? Ez a tajgetosz duma eléggé elárulja,hogy se saját stílusod se saját tudásod nincs az alapismereteken kívül.
2008. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kedves elottem szolo:

Van sajat stilusom es igen a Tajgetosz nem sajat talalmany.

Csak az nem ertem hogy milyen jogon kritizalsz? A Derrick forumrol jottel mi? Es az hogy en el tudom olvasni az alapismereteket es nem noi magazinokbol tanulok az engem inkabb buszkeseggel tolt el. Miota elolvastam az alapismereteket, es rendszeresen olvasom az edzo valaszolt es a tobbi testepitessel kapcsolatos oldat es ezek alapjam csinaltam meg a kajat es az edzest azota gyakorlatilag 75 kilorol felmentem 85 kilora, a karom nott 9 centit es meg sorolhatnam(persze nem 2 het alatt...). Ha ez szerinted kudarc akkor csak sajnalni tudlak...

(Tigi)

2008. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Grat az eredményeidhez. De azé még egy kis fasírt kéne oda! Félreértettél én nem szidtam a mestered egy szóval se és nem is irogatok semmien forumra mert az még rosszabb mint aki az alapismereteket tartja a bibliának. Csak nem szeretem,h minden fiatal majmolja és ezmiatt ők a "mesteredzők" a teremben.
2008. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj ez egy olyan dolog, hogy ezt talaltam meg eloszor, ezt kezdtem el, ez jott be. Kinek ez kinek az jon be, en ebben meg nem csalodtam viszont lehet, hogy van mas modszer is, ami ugyanilyen jo.

(Tigi)

2008. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi amugy en is testepitesel foglalkozom csak en nem igazan toealoma kokszosokat enis inkabb edzesterv modositasokal meg kalyabravurokal probalo elerni es hat edig sikerült 7 kilo izmot szedni 1 es fel ev alatt
2009. febr. 5. 18:18
 10/15 anonim ***** válasza:
én 10 kilot szedtem fel 1 hónap alatt rendes kajaval és 1 kis taplalék kiegészítővel :D Mit gyúrsz te? tésztát ?
2010. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!