Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinevetnek a konditeremben ha...

Kinevetnek a konditeremben ha van rajtam egy kis felesleg meg csunya is az arcom?

Figyelt kérdés

Kb 7kg felesleg van rajtam. Magas vagyok + elég erős is. Elso labas napomon 50kg guggolas, 54 kg labhajlitos gep, stb. A súlyfelesleg a karomon es derekamon latszik.

Ha megyek edzeni altalaban akkor mikor senki sincs. Viszont tegnapelőtt volt bent 5 ember. Ezt kintrol lattam, és elkezdtem bogni az automban, hogy ez nem megy. Csunya vagyok ahhoz hogy edzőterembe járhassak, meg "kover" is. Igy vegul 10 perc boges utan ravettem magam es bementem. A terem 2 reszbol all, en meg elrejtoztem ott ahol senki sem volt es azokat a gepeket használtam, amint elmentek atmentem amoda.

Ti kirohogitek vagy megalázzátok a csunya, husos embereket a teremben?

Ti a helyemben bemernetek menni problema nelkul?

Hogy gyozzem le ezt a problemat?



2023. jan. 23. 15:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Mindenki elkezdi valahol. Nem kiröhögni való, hanem becsülendő, hogy edzeni mész.
2023. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de itt az a baj hogy a terembe csak szep nok jarnak. Mit keresek en ott? Es tuti hogy az osszes ferfi rajtam rohog.
2023. jan. 23. 16:08
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Engem férfi létemre kiröhögtek. Nem is mentem utána már sosem. De nem is bánom, mert időközben rájöttem, nem nekem való időtöltés. De az, hogy most engem kinevettek, nem tartom valószínűnek, hogy téged is kifognak. Talán van annyi eszük, hogy nőt nem aláznak meg ily módon.
2023. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem fognak kinevetni. Akiket most szépnek látsz, ők is elkezdték valamilyen formával valamikor. Normál esetben edzeni járnak oda az emberek, nem a másikat bámulni.

Menj mindig nyugodtan edzeni, fel a fejjel! Csak a célod érdekeljen!

2023. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog senki kinevetni. Egy csómó olyan embert látok a konditeremben aki nem épp vékony, vagy olyant is aki pont a másik véglet és nagyon vékony. Ezeknél az embereknél mindig arra gondolok hogy becsülendő hogy elkezdett edzeni.
2023. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

3as, sajnálom hogy ez történt. Szerintem egy nőt még jobban megvetnek, ha nem olyan mint egy insta nő.


4es,5os, köszönöm a válaszokat. Remelem igazatok van es nem fognak kirohogni, ha akkor megyek be mikor vannak bent. Viszont az a baj hogy sok ember nem igy gondolkodik.

2023. jan. 23. 20:04
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Senki nem fog kinevezni, ne parázz rá erre. Próbálj meg inkább barátkozni. Ez az instacsaj jelenség csak a te fejedben létezik.
2023. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ne más gondolatait tartsd szem előtt, hanem a saját céljaid!

Idővel, ha formában leszel, tátott szájjal néznek majd Téged! 💪🏻😉

2023. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkire felnézek, aki bármit is tesz azért, hogy jobban nézzen ki, és nem a csipszes zacskóval ül a TV előtt.

Senkivel nem kell foglalkozni.

Neked van egy célod, tegyél meg mindent azért, hogy elérd ezt a célt.

Mindegy, hogy az edzőtetemben mit gondolnak rólad.

Én is futok minden nap. Nemrég dicsértem meg egy lányt, mert szemmel láthatóan sokat fogyott.

Jól esett neki, és ezzel növeltem az önbizalmát. Így látja, hogy van értelme az edzésnek.

Neked is ezt kivánom, és csak így tovább.

Azt, hogy csúnya vagyok, azt meg felejtsd el, mert ahány férfi, annyi ízlés.

2023. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de muszáj mlgis megosztanom a múltkori élményemet: mlg az öltözőben láttam egy csinibabát, feszülős dresszben, melle kilóg, a tükörnél kenekedett éppen, a száját rúzsozta, a pillái hatalmasak, műk.

Már akkor arra gondoltam, minek rúzs a kondizáshoz.

Na, neki nem is ahhoz kellett. Később a teremben azt láttam, ide ül-oda ül, szelfizik, cseveg, nevetgél - nem edzett az egy minutumot sem.

Na, én őt tartottam nevetségesnek, nem is kicsit.

2023. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!