Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Darts dobástechnika ti hogy...

Darts dobástechnika ti hogy jöttetek rá melyik a leg hatékonyabb?

Figyelt kérdés
Hello 1 hónapja kezdtem dartsozni és eléggé meg tetszett ez a sportág ezért gyakoroltam és el mentem a tábla megvételétől számított 17. Napon egy klubbhoz hogy játszhassak ott és 2 óra játek után le igazolták....Azt mondták van bőven tehetsegem hozzá azonban nem találom a helyes testtartás a leghatékonyabb nyílfogást hogy hány ujjal hogy hogy meddig húzzam vissza a karomat milyen ívben milyen erősen dobjam meg úgy az egészbe nincsen egy kialakult technikám mégsi már 2db 180 at meg a konstans 40-60 as átlag megy tehát valahogy össze szerencsétlenkedem az lenne a kérdesem hogy ti erre hogy jöttetek rá hogy mi a helyes hogy mi a hatékony csak nekem muszáj lenne rá jönnöm mert hamarosan versenyekre nevezték és nem találom a megoldást és kétsége estem kicsit köszönöm a válaszokat

2023. febr. 2. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Melyik klubhoz csatlakoztál?

Idővel rá fogsz jönni. Dobj úgy, ahogy neked kényelmes, majd csiszolódik

2023. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 qkker1 ***** válasza:

Keresd


Székely "Penge" Pál oldalát, videóit, sokat segít, nem mellesleg ingyen.

2023. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!