Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Házi módszerekkel hogyan...

Házi módszerekkel hogyan lehet feneket gömbölyíteni? (Nem fogyasztásra gondolok, hanem farizom növelésére)

Figyelt kérdés
10 hetes kisfiammal vagyok otthon, konditerembe nem jutok el jó darabig....
2008. dec. 28. 15:11
 1/9 anonim válasza:
52%
Én úgy tudom, biciklizéssel, szobabicikli, vagy utcán. Baba mellett inkább szobai, ha vigyáz rá időnként más, akkor lehet részben utcán is.
2008. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rubint Réka tornaprogramjaival kitűnő farizmot varázsolhatsz magadnak. Viszont, ha még szoptatsz, mindenképp kérd ki előtte az orvosod véleményét. És javaslom még a fokozatosságot, ne ugorj rögtön a mély vízbe, mert nagyon kemény minden tornája. A leghatásosabbak még a kitörések és a guggolások, ebből is rengeteget találsz DVD-in, én imádom.
2008. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ismerem, és használom is, de nem tudom, gömbölyít? Nem inkább fogyaszt?
2008. dec. 28. 16:59
 4/9 anonim válasza:
100%
nagyon kemények a tornái és nagyon hatásosak és nem fogyaszt nyugi comb alól leszedi a hájat a fenékizmot pedig gömbölyiti XD
2008. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2008. dec. 28. 20:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van, nem fogyaszt. Csupán formál, de azt nagyon keményen. Ha még kerekebb popsit szeretnél, fokozatosan próbáld lábsúlyokkal. Én így csinálom. 1kg/lábtól nem kell nagyobb súlyzó, de ezzel a guggolásokat nem javaslom, mert az combban erősít. Viszont a négykézlábon állós popsitornánál iszonyat hatásos. Jó tornát! :)
2008. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ha 4kézláb állsz hogyan fogod a súlyzót?
2008. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

4.: köszi

5.: lábsúly..:)

2008. dec. 29. 21:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Bokasúlyzó, tépőzáras. A bokádra kell felcsatolni. Az enyémbe 5X20 dkg/súly van / súlyzó, tehát tudsz belőle kivenni, hisz nem tanácsos rögtön az 1kg/láb -bal kezdeni.
2008. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!