Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak futással leadhatom ezt a...

Csak futással leadhatom ezt a keveset? [KÉPek] (szerintem nem sok felesleg van rajtam)

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy napi 30-40percet kocognék, ki is bírnám kényelmes tempóban stb stb amiket itt olvastam. Fehérje fogyasztásommal nincs gond, sok csirkemellet meg zöldséget és egyéb nem "szemét" kajákat eszem naponta. Szeretném ezt a keveset leadni, hogy magabiztosabb lehessek, és hogy alapból is "kockás" legyen a hasam. Egy bizonyos testzsír% alatt kezd el látszódni azt tudom (azt hiszem 10[?]) és addig le szeretném adni minimum, haspréseket is sokat bírok csinálni és izomlázam sincs másnap. Elég sportos alkat vagyok (szerintem) és szeretek is sportolni. Na a lényeg, hogy napi 30-40perc futással (3x egy héten kb) meg a pihenőnapokon (3x ezt is) csinálnék 2-300 hasprést és úgy eszem ahogy írtam, akkor ezt a keveset sikerülhet leadnom?

Ha lehúzom 6látszik, ha feszítem csak akkor kb 4 a 8ból.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Az első két képen nem feszítem a hasamat, bocsi a képek minőségéért, webkamerával tudtam csak csinálni.

f/15


2010. okt. 7. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem simán. hétfő-szerda-péntek futás, kedd-csütörtök egy kis súlyzózás. hétvégén mindenképpen pihenj! jó lesz az.
2010. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Most hány kiló és hány centi vagy?
2010. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Ameddig semmi izom nincs rajta fölösleges szálkásítani, nem tudsz mire, meg nincs zsírégető kapacitásod se, ami kéne. Előbb súlyzózzál és ha már van izmod, akkor aerob és szigorúbb diéta. A hasprés meg ugyanolyan izom edzés, mint a bicepszezés, nem fog a hasad változni attól.
2010. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
44%

A mozgás mindenképp jót tesz, de tulzásba se kell vinni. Önmagában szerintem nem nagyon fogyaszt, van egy ősi mondás: "Edd a felét!" , ez biztosan beválik.


Amúgy meg vannak problémás helyek, ahonnan szinte lehetetlen lefogyni. Ott csak a plasztikai sebész tud segíteni

2010. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Jó, de most komolyan, ha még ennek is a felét eszi, mint most, ami láthatóan kalap kutyagumit se ér, akkor hogy fog kinézni ezekután?
2010. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hmm, futhatnánk együtt:) Én érden lakom, ha közel lax, simán menne:$
2010. okt. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A futás nagyon jó!!! Nálam a number 1.
2010. okt. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
oszt miért kellett félig álló fässzal csinálni a képeket hm?:D
2010. okt. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Sajna külföldi vagyok így nem tudok Érden futni :) (de örülök hogy lenne futótársam:D)

56kg vagyok meg 167cm körül talán (magasságra nem tudok pontos adatot adni)

valami izmom szerintem azért csak van a hasamon...

és utolsó: miből gondolod h félig álló f@rokkal fényképezkedtem?xd éppen nyugodt volt a kicsikém.

2010. okt. 9. 22:44
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó: akkor te még nem láttál élőbe álló bránert:D

mert ahogy megnézem az övé tényleg nem áll:)

2010. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!