Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mike Tyson azért tudott...

Mike Tyson azért tudott sokszor könnyen győzni boxmeccsein, mert gyenge ellenfeleket kapott? Ütött ő ki egyáltalán neves boxolót?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 09:22
 1/10 anonim válasza:
90%
Bolond vagy?
2023. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ütött
2023. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Michael Phelps csak azért tudott sokszor győzni az úszóversenyeken, mert gyenge ellenfeleket kapott?

Ez kb ekkora hülyeség :D

2023. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát de Tyson kit ütött ki, aki neves volt?
2023. ápr. 9. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt valami műsorban hallottad, hogy nem volt igazi bajnok?:) Vagy a Tyson vs Roy Jones Jr. öregfiúk meccsen hallottad Kokotól, ő mondott ilyen ostobaságot. :)


Őket például:

Frank Bruno : (45 mérkőzés 40 győzelem 38 KO )

Tony Tubbs : (59 - 47- 25 KO)

Carl Williams: Regionális világbajnok 1987-91

Michael Spinks: WBA, WBC, IBF és a The Ring vitathatatlan félnehézsúlyú bajnoka, IBF és a The Ring nehézsúlyú bajnok ( egyetlen veresége volt, Tyson 1 menetben szétcsapta-- visszavonult:)

Larry Holmes: Őt gondolom nem kel bemutatni. (75- 69 - 45 KO) már majdnem 40 éves volt a mérkőzésükkor Tyson a negyedik menetben 3x ütötte le a harmadik "altatásos" :) KO

Tyrell Biggs : 198 cm ütőtáv 203 cm! (40- 30-20 KO) Tyson 21 éves volt akkor, ezen a meccsen védte meg először a WBA, WBC és IBF címeit. A mérkőzés tizenöt menetre volt kiírva.


Láttad te Tysont boxolni a fénykorában? ( felvételről persze) A nehézsúly vitathatatlan címét nem osztogatják csak úgy. :)

Ő volt az egyetlen nehézsúlyú világbajnok és vitathatatlan, akinek minden ellenfele magasabb volt nála.

Egy börtön előtti Tyson , simán kicsapott volna egy ,Joshua, Wilder,Fury:)(Fury egy jety, bajnok lol:) műbajnokot. :)

2023. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy Tyrell Biggset én is kicsapnék.
2023. ápr. 9. 23:16
 7/10 anonim ***** válasza:

5. vagyok

6.😂

Tyson a nehézsúly egyik fenoménja volt. Beismerte, hogy drogozott. Persze , hogy beismerte. Annyira szétdrogozta magát, hogy most is úgy megcsapja a

250 font-os zsákot (kb 110 kiló) , hogy leszakad a mennyezet. :) Jól szét drogozta magát mi?:)


"Mondjuk egy Tyrell Biggset én is kicsapnék." lol


Te vagy a nem létező, "soha nem volt" Magyar nehézsúly új üdvöskéje? 😀

Én is közel két méteres vagyok és az 50 kg kukoricás zsákot simán feldobom fél kézzel a góréba. Attól még nem arcoskodok.


Az akkori nehézsúlyúak a mostaniakat ronggyá vernék.

Az utolsó igazi "klasszikus" nehézsúlyú Lennox Lewis volt, gondolom láttad mit csinált a műbajnok Vitalijal?:)

Mind a két Klicskonak megüzente, _ ha kifizetnek rendesen, ledobom a pizsamát és else@@elem őket_


Remélem te leszel az új nehézsúlyú világbajnok.:)😀 Anthony Joshua-Jermaine Franklin mecset például végig se néztem, hihetetlenül alacsony színvonal .

2023. ápr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
50 evesen meg teged is kiutne
2023. ápr. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 90 éves korára érné el azt a szintet, hogy kéne 5 Jake Paul, hogy egyáltalán meg tudják érinteni.
jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
én is csípem de azért Holyfield elkapta a fa.szát
jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!