Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak elektromos izomstimulá...

Ha csak elektromos izomstimulálót használok az felér egy edzéssel?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyetlen elektromos kütyü sem ér fel, egy igazi kiadós tornával, vagy edzéssel. Nem tudja olyan hatékonyan megdolgozni az izmokat, mint egy tornagyakorlat.
2008. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elektromos izomstimulalo ugyanannyira nem er semmit mint az oszes tobbi teleshop-os csoda fogyaszto kutyu...

Erosen "kuka" kategoria.

Hasznaltam mar (nem en vettem) de semmi hatasa nincsen tovabba abban sem vagyok biztos, hogy arammal b*szkodni a hasizmot az olyan egeszseges lenne...

(Tigi)

2008. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ezek az izomstimulátorként eladott, ill reklámozott termékek valójában masszírozók...

A másik kategória, amit gyógyászati segédeszközként is használnak, inkább az idegi kapcsolat javítására szolgálnak pl izomsorvadásban szenvedőknél.

Szóval semmiképp sem ér fel semmilyen edzéssel!

2008. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen! Az Arnold Schwarzenegger egy 4,5V-os zsebtelep segítségével lett Mr. Univerzum. De akkoriban még tudtak elemet készíteni.
2008. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SirRasor válasza:

Én használtam anno olyan cuccost, amiről mint később kiderült erotikus cuccos és nők alsó tájának izgatására találták ki. Valami butterfly volt a neve, mindenesetre a hasamra tettem és eléggé erős izom-összehúzódásokat okozott és jó idő óta az után volt csak izomlázam a következő nap, pedig máskor is elég szépen edzettem a hasam.


Most gondolkozom egy komolyabb elektromos gép vételén (most nézem neten mik vannak, úgy jutottam el ide is) mert a kondizás miről szól? Mindig csak egy adott izomcsoport koncentrált fejlesztése. De vagy 4 féle gép meg súlyzók kénének ahhoz, hogy teljesen körbe tudd izmosítani a tested. Ezzel ellentétben az áramosat képek alapján tudod hova kell rakni, így tökéletesen tudják fejleszteni az izmokat. Az összehangoláshoz meg valami egyébkéntis nem kondis edzés kell, pl: futás, úszás.

2009. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

te hol élsz?

"tökéletesen tudják fejleszteni az izmokat"

hát csak hajrá

egyébként megsúgom h az izomláz nem egy JÓ JEL,mint azt te hiszed,pont h akkor basztál el vmit,és nem kicsit,szal jobban tennéd ha visszatérnél a régi módszeredhez,de felőlem szórhatod is a pénzed szarságokra XD

2009. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ember, amihez nem értesz ne alkoss véleményt, pláne nem butaság. Olvass utána, mire lehet használni egy Copex sp2 izomstimulátort, hozzátenném, nem a pár ezer ft-os kütyükről beszélek. Én már jó ideje használom, és eredménnyel...
2020. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!