Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A műanyag hullahopp karika is...

A műanyag hullahopp karika is ugyan úgy formálja a derekat, mint a fa?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik se formál semmit. A derekadat az formálja, ha helyesen táplálkozol (80%) és az, ha zsírégető edzést csinálsz: kocogás, úszás, bicikli (10%) és az, ha eszel vitaminokat, ásványi anyagokat egyéb táplálék kiegészítőket (10%). A hulahopp biztos éget némi zsírt, de nem egy hatékony edzésforma. És természetesen nem a derekadon lévő zsír ég ilyenkor sem, hanem mindenhonnan ég a zsír egész testről.
2010. okt. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy nem formálja! Tessék minden nap 20-30 percet csinálni. Természetes, hogy a fa a legjobb. De a műanyag is csinál valamit. Próbáld meg a fél órát, minden nap... nyugodj meg! Érezni fogod. De az előttem szólónak is igaza van, amit már mindenki tud és a fülén száján folyik ki mindenkinek. A táplálkozás is fontos. És az, hogy mindent amit mozgásnak hívunk, műveljük. Ha kicsit is. :)
2010. okt. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon a cigánykerekezés is hatásos. De akkor már miért ne csinálná normálisan, ha egyszer mozogni akar. A hatékonyság fontos, hogy adott idő alatt mivel lehet jobban égetni a zsírt. A hullahopp hatékonysága a béka feneke alatt van, és egyébként is kaja dönt el mindent.
2010. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen minden! És ha neki az tetszik akkor tegye. Én régen mindig hullahop karikáztam és 1 órát ugrálóköteleztem... nem a levegő beszélek. Teljesen átformálta a testem.

Második válaszoló voltam.

2010. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. egyébként táncolok, heti 3x járok edzésre, tehát mozgok rndesen és odafigyelek nagyjából az étkezésre is, csak a csípőmet túl szélesnek találom és szeretném formázni.
2010. okt. 17. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!