Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez lenne a magas intenzitású...

Ez lenne a magas intenzitású interval típusú edzés? Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok elég edzett, fogyni szeretnék, de amikor kipróbáltam egy ilyet, csak 10 percig bírtam, azt is úgy, hogy kiugrott a szívem. Azt szerettem volna, hogy a maximumot kihozzam kevés edzéssel eltöltött időből. Teljes erőmből futottam, ezt váltottam sétával, majd újra futás. De nem értem miért csak 10 percig tudom, pedig próbáltam már egy párszor. Mennyi kalóriát használok el egy ilyen edzéssel, mert nem igazán mérem magamat, inkább csak a ruhám a mérce, sokszor hiába edzés után mértem a testsúlyomat, az volt az illúzió, hogy fogytam, pedig csak izzadtam. Kb 96 kilogramm vagyok, 180 centi magas, férfi és 28 éves.
2023. júl. 26. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

1) Ha nem vagy elég edzett akkor nem meglepő, hogy hamar kifáradsz a magas intenzitású edzéstől. Főleg 96 kilóval


2) Nem akkor hozod ki a maximumot az időből ha minden alkalommal széthajtod magad, hanem ha van egy felépített, következetes edzésterved lassan növekvő terheléssel


3) Ha fogyni akarsz akkor elsődlegesen a diétádat kell rendberakni, ezzel nem égetsz túl sok kalóriát

2023. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyi a napi kalóriabeviteled, kérdező?
2023. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!