Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Viszket a jobb mellem. Szerint...

Viszket a jobb mellem. Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval az lenne a kèrdèsem, hogy mitől lehet, hogy viszket a jobb mellem? Pár ève kezdett el viszketni. Volt olyan, hogy annyira viszketett, hogy már vertem, meg vakartam, ès csak rosszabb lett. Vörös volt. Meg mèg jobban viszketett. Most nem verem, meg vakarom, meg ilyesmi, de èrzem hogy viszket, nem folyamatosan. Èn règen nem panaszkodtam mell viszketèsre. De tudom, hogy sok mindentől lehet. Èn pl ekcèmás vagyok. Kiskorom óta. Az igaz hogy sokat híztam, de próbálok lefogyni, az sem olyan könnyű. Meg olyat olvastam, hogy elvileg 23 èves korig nő a női mell. Nem tudom, hogy az miatt is lehet - e hogy viszket. De jobban a jobb mellem viszket irritálóan.


Egy 22 èves lány.


2023. júl. 28. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ekcémás. Orvos!
2023. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!