Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot lenne érdemes...

Milyen sportot lenne érdemes csinálni, ha a lehető legkevesebb időt akarom rászánni?

Figyelt kérdés

Az egészségem miatt többet kellene mozognom, de már így is időhiánnyal küzdök a mindennapokban, így a lehető legkevesebb időbefektetéssel szeretném ezt elérni.

Semmi komoly célom nincs, nem akarok izmos lenni, nem akarok maratont futni, vagy ilyenek, csak mozognom kéne többet eü szempontból.


Mit javasoltok?


Infó:

- konditerem, uszoda kizárva, ezek olyan messze vannak csak hogy az utazással elmenne 1-2 óra

- futás nem jó, a párommal együtt szeretnénk mozogni és ő futni nem tud egy eü probléma miatt (más mozgásformával nincs baja, a futás nem megy és több orvosi szakvélemény szerint se fog menni soha)

- biciklizés kizárva, nincs erre alkalmas biztonságos út a közelben (pedig ez nagyon jó opció lenne, előző lakhelyemen rendszeresen jártam és imádtam)


Nem is tudom mi marad. Ilyen otthoni tornáknak van értelme, azok hatásosak? Jógázni próbáltam már otthon, de egyedül nem tudom hogy egyáltalán jól csinálom-e. Meg nem sok “hatását” éreztem pár hónap alatt. (Valamennyit szoktam csinálni azóta is, mert a hátamnak nagyon jól esik, de ennyi.)

Túrázni szoktunk mozgásként, meg a mindennapokban sokat sétálok, jelenleg ennyi. Jártunk régen úszni de rengeteg időt elvitt, borzasztó drága volt és gyerekpancsolónak használják legtöbben az úszómedencét szóval alig lehetett pár hosszt úszni normálisan.


2023. aug. 4. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Miért ne lenne hatásos otthon. Teljesen mindegy hol csinálod.

A jóga nem sport kérdező...


https://www.youtube.com/watch?v=6uLRtubw3ws&ab_channel=Nobad..


ha minden 3. nap lenyomtok egy ilyet, már jók vagytok

2023. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sakk
2023. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez baromság ez az ugrálgatás... Gyerekeknek van.
2023. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mar azzal is sokkal tobbet mozogsz, ha megprobalsz minel tobb helyre setalva menni, viszont nem tudom hogy az idohianyod miatt lenne e ra lehetoseged. Vannak otthoni edzesek is fent youtubeon ilyen teljes testes atmozgato, igazabol szerintem az is megfelelo, ha egy heten 3-5x megcsinalsz egy olyat(siman eleg egy fel ora-negyvenot perces is :D)es igen, hatasos az is :)
2023. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!