Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 175cm magas vagyok jelenleg...

175cm magas vagyok jelenleg 75kg Most ép tömegelni próbálnék de úgy vettem észre az utóbbi néhány hétben elkeztem zsírosodni viszonylag gyorsan,nem igazán tetszik így Mit lenne érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 20. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen csökkenteni a kalóriabevitelt. Mennyi a napi kalóriakereted?
2023. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha jól számolom olyan 2500-700al már szép lassan el szoktam kezdeni fogyni úgyhogy olyan 3000körül mondanám
2023. aug. 20. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
ha annyinál fogysz akkor nem zsírosodnál 3000-nél, kezdj el pontosabban számolni
2023. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami akkor nem jó. Ha 2500-2700-al lassan fogysz, akkor 3000-rel nem zsírosodhatnál viszonylag gyorsan. Szerintem is el van számolva.
2023. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi,akkor valószínűleg nem pontos, kalóribázissal szoktam számolgatni,nem minden kaja van benne pontosan amit szoktam enni,

Szálkásítás alatti izomépítésről mi a véleményetek?van aki szerint működik mások szerint baromság

2023. aug. 21. 06:49
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Butaság, mivel a szálkásítás = fogyás. Fogyás = kalóriadeficit. Kalóriadeficitben pedig a szervezet nem épít új izomszövetet. Erre amúgy van kivétel, mert enyhe kalóriadeficitben totál kezdőként, vagy szeteroidhasználattal összejöhet.
2023. aug. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!