Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Le merjek menni konditerembe,3...

Gauntszelleme kérdése:

Le merjek menni konditerembe,30 évesen,105 kilós zsírdisznóként?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam nőmmel,depressziós vagyok.

De nem akarok megint beleragadni a zabálás,ivás,cigi háromszögébe.

Amit leadtam két év alatt,visszaszedtem az utóbbi hónapban.

De annyira rettegek,szinte már pánikszerűen hogy az ottani izomkolosszusok és barackfenekű csajok majd mit szólnak,gondolnak majd rólam,a bojlertestű,damilkezű vakarékról,aki esetleg már öregebb is mint ők.

De valahogy akkor is ki akarok törni ebből a szar helyzetből.

Ti mit tennétek?



2023. szept. 6. 20:38
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%

Van sok terem. Ha esetleg valahol parasztok, akkor keress egy másikat, de nem jellemző.

30 éves? Még simán lehet huszonéves csajod, amikor lefogysz.

2023. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
Én is voltam 40 évesen kb 100 kilóval. Senki nem szólt
2023. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az említett izomkolosszusok és barackfenekű csajok együtt a konditerem maximum 5 százalékát teszik ki, a maradék 95 százalék ugyanolyan bojlertestű, mint te, úgyhogy a félelmed irreális butaság. Ne punciskodjál 30 éves férfiként, hanem kezdd el az edzést, kezdj el ismerkedni a súlyzókkal és a gépekkel, tanulj a témáról, olvass cikkeket, nézz videókat, rakd rendbe a kajádat, ismerkedj meg a kalóriaszámolás fogalmával, aztán néhány év múlva erős leszel, és jól fogsz kinézni. Hajrá!
2023. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
70%

tudod mennyi kigyurt zsirdiszno van ott?


ok nem csak hogy zsirdisznok de meg az ablakon folyik ki a reggeli serteszsir a szajukbol


pl: https://www.youtube.com/watch?v=EA0DPBLJnzc

2023. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 hosszúhajú ***** válasza:
71%
tapasztalat javaslat: mindenképp, de nem bérlettel. sima egy alkalmas jeggyel. az alatt szépen fel tudod mérni mire számíthatsz, mennyire érzed jól magad. utána már könnyebb dönteni. ha meg még mindig vacillálsz, akkor még egy egyalkalmas. én így kezdtem. aztán vettem egy bérletet. párszor. ez alatt sikerült minden szert kipróbálnom, és végigmértem mi az ami nekem a legjobban bejön. ezért is menj el!!! mert tudsz választani a szerekből! és esetleg ami bejön, abból ( ha nem jön be a konditerem ) akkor vehetsz egyet otthonra. én így csináltam...
2023. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember a kondikban átlag kinézetű, ha fel vannak öltözve meg se mondanád, hogy edzenek. Bár a többségről pólóban sem. Ne ilyeneken parázz.
2023. szept. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kösgönöm mindenkinek.Összekaptam magam, lementem.Senki hozzám se szólt,és ha gúnyosan néztek is,nem vettem észre. Jó volt 😀
2023. szept. 7. 10:39
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy lementél, remélem jól érezted magad. A konditermi az egyik legjobb közösség, mindenki segít mindenkinek, ha szerzel egy kis magabiztosságot bárkitől tudsz majd tippet kérni, bárkivel el tudsz majd beszélgetni. Nyílván vannak kivételek, de ez csak a kis részét képezi a közösségnek, velük nem is kell törődni.


Az, hogy senki nem foglalkozik veled a teremben nem igaz, általában mindenki megnézi a másikat, de nem feltűnően és fontos, hogy nem rosszindulatból. Szettek között amikor pihen az ember akkor körbenéz, megnézi kik vannak ott rajta kívül, esetleg ki mekkora súlyt használ, de 3 perc múlva el is felejti a felét amikor kezdi a következő szettet.


Ha meg esetleg meg is jegyzi, hogy mekkora súllyal dolgoztál/ mekkora voltál, majd pár hónapra rá változást vesz észre, akkor még lehet meg is jegyzi neked, megdícsér, elismeri a munkád.


Nem kell félni tőle, le kell járni rendszeresen és hamar be fog fogadni a közösség.

2023. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én sok hozzád hasonló srácnak és lánynak adok hasznos tanácsokat a helyes táplálkozásra, és a megfelelő edzésekre nézve a konditeremben ahol edzek.

Bátorítani is szoktam őket, ha látom a motiváció hiányát vagy hanyatlását, és ha a mérleg már kevesebbet mutat, mindig megdicsérem őket.

Ha pedig valaki bunkó a másikkal, azt sosem hagyom szó nélkül.

Szerencsére az ilyen emberek csak ritkán tűnnek fel nálunk, de ugyanolyan gyorsan el is tűnnek ahogy jöttek.

2023. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
Sok sikert és kitartást kívánok neked, szükséged lesz rá!
2023. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!