Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez az étrend jó tömegnövelő...

Ez az étrend jó tömegnövelő edzéshez? Főleg a makrókat nem tudom, hogy jók e így.

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 23. 15:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint ez a tömegnövelő étrend, jó e edzéshez *
2023. okt. 23. 15:22
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány kilós embernek 70 vagy 110? Milyen napi aktivitás mellett? Mennyi az alap kalória égetésed? És még számtalan kérdés.

Egyébként kb. 300 kalóriával érdemes többletben lenni, mint a szintentartó kalóriád, mert különben nagyon fogsz zsírosodni. Ezt meg ki kell tapasztalni, kinek mennyi.

Másrészt én ennyi zsírt biztos nem vinnék be. 2g x testsúly fehérje, 1g x testúly zsír, a többi meg szénhidrát.

2023. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5.000 kalória? :D Hízókúrát akarsz tartani, vagy micsoda?
2023. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most 64 kg vagyok 175 cm mellett.


“Bulkoni” szeretnék, hájasodni és izmosodni is, hogy minél bengább legyek. Aztán majd egyszer 1-2 év múlva leszálkásítani, hasonlóan drasztikus diétával, mint ez a 5000 kalóriás hízó tömegnövelő kúra.


Igazából ez nagyrészt csirkéből jön össze, meg van benne saláta, zöldségek, paradicsom elég sok, egy kevés sajt is és egy kevés édesburgonya is. De nagyrészt csirke.

2023. okt. 23. 16:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Viszont az összetevők alapján legalábbis, ez nem dirty bulking lenne, mert nem junkfood.
2023. okt. 23. 16:14
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

A dirty bulk attól dirty bulk, mert rohadt nagy a többlet, nem pedig attól, hogy mit eszel (hisz a szervezeted nem látja, hogy mit eszel :) ). Már 500 kalóriás is többlet is közel dirty bulk.

Évente 3-4kg izom a reális. Azaz, ha neked megéri +20kg zsír 1 év alatt, 3kg izomért cserébe, akkor hajrá.


Elég erősen troll kérdés, de ha nem, akkor: Sok sikert a hízókúrádhoz, csak ne hangoztasd, mert még a végén lesz valaki olyan hülye, hogy követni fog téged.

2023. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6.


Nem troll kérdés.


Mindig megkapom, hogy totál férfiatlan vagyok. Ezen szeretnék változtatni… Lehet hogy nem teljesen egészséges, de azért hol van ez a szteroidozáshoz? Na az őrültség és baromi nagy felelőtlenség… Aztán mégis egy totál megszokott dolog.

2023. okt. 23. 16:24
 8/9 anonim ***** válasza:

A fokozatosság elvéről hallottál már?

Vagy csak az izomból ész nélkül metódust ismered?

2023. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7#

Így nem férfiatlan leszel, hanem kövér. Egyik sem túl jó. :D


Az izomépítés hosszú évek munkája. Ne nekem legyen igazam, de általában az olyan emberek, akik minél gyorsabban akarnak hízni, na ők fogják a leghamarabb megunni az edzést, mert rájönnek, hogy ez a sport nem sprint, hanem egy maraton.

2023. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!