Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kreatin lehet savanyú ízű?

A kreatin lehet savanyú ízű?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy tudtam hogy a kreatin íztelen, de most kipróbáltam a Weider Maximum KREA-GENIC® Powder - t, és nagyon rossz íze van, savanyú. Az edző akitől vettem megkostólta, és annyit mondott hogy ez teljesen normális. Átvert volna?

dec. 29. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért random edzőktől vásárolgatsz savanyú kreatinokat, amikor 5000 forintért lehet rendelni akármelyik hivatalos webshopból tökéletes ízű, tökéletesen oldódó monohidrátot. Egyébként ha ízesített kreatinról van szó, akkor akár lehet savanyú, de ha ízesítetlenről, akkor nyilván nem normális, ha savanyú.
dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem random ez az edző, edzettem nála még jó régen. Most az ünnepek miatt itt vagyok szüleimnél, sürgősen kellett a cucc és nem akartam 3-5 napot várni a kiszállításra. Fent írtam hogy melyik kreatinról van szó, nem ízesített. Rengeteg értékelést elolvastam róla, sehol senki nem írta hogy rossz íze lenne, mindenki dícséri csak...
dec. 29. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az edző sufnijában ott állt egy évek óta lejárt kreatin, csak találnia kellett egy madarat, akinek eladja.
dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az aljára 2026-van írva, de meglehet passz.

Hogy a doboz tartalma lett volna kicserélve azt nem hiszem, mert elég profin volt becsomagolva (volt rajta az a lélgmentes cucc is)

dec. 29. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:

És mi az oka, hogy ennyire sürgős volt, miért nem tudtál várni 3-5 napot a kiszállításra?

Szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a kreatinnak.

dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem rég kezdtem el szedni, nem akartam megszakítani a folyamatot..
dec. 29. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!