Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi kell hogy K1-es legyek?

Mi kell hogy K1-es legyek?

Figyelt kérdés

Inkább az erősítés a fontos vagy a sparring fontosabb?

És a lelki/mentális állapotomat hogyan tudom erősíteni vagy fejleszteni? Ha ez sikerülne az segítene a kitartásban is. Jobban bírnám az edzést. A válaszokat előre is köszönöm.



márc. 20. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is, K1 edzésre kell járni. Ott az edző meg mondja mit kell csinálj.

Erőnlét futás kardio erősítés egyaránt fontos mint a technika es sparring. Mindkettőt kell csinálni.

márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy mind kettő kell, de melyik a fontosabb? És azt elfelejtettem leírni hogy jelenleg kick-boxolok k1 szabályredszerben. Csak most beteg lettem és így nem megyek edzésre így nem tudom az edzőt megkérdezni. Majd jövőhéten megyek már. És nem hagyott nyugodni a kérdés. De egyébként ha bárkinek bármilyen tanácsa van tapasztalattból azt köszönöm. És neked is köszönöm a válaszod
márc. 20. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs fontosabb
márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először a K0-t kell kijarni majd aztán k1 lehetsz a kérdés az hogy k2 is lesz tervben?
márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
K0 meg K2?? Én csak a k1-röl tudok
márc. 20. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a baj.
márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor valaki el tudja mondani hogy mi az a k0 meg a K2? Meg mi az hogy kijárni? A k1 csak egy szabályrendszer, nem egy konkrét sport
márc. 21. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha soproni vagy, keresd meg Zámbó Martin urat.
márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!