Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovaglással kapcsolatos könyvek?

Lovaglással kapcsolatos könyvek?

Figyelt kérdés

Kb 5 éve lovagolok heti szinten, kimaradásokkal.

Egyetemen tanulok jelenleg, úgyhogy megint nem sok időm maradt lovagolni járni, viszont nagyon gondolkozom lovas oktatót megcsinálni.

Mivel hobbiként csináltam eddig viszont szeretnék majd kicsit komolyabbra venni a jövőben, addig is szeretnék olvasni minél többet ló tartásról/ verseny szabályok/ szerszámokról. Igazából bármit. Nemrég olvastam egy könyvet viszont az elég gyerekeknek való volt. Esetleg ajánlás?

((Akár tanácsot is elfogadok, hogy lehet nekiindulni ha valaki hobbiból komolyabban akarja venni))



márc. 20. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
47%
nekem fingom sincs a lovaglashoz, viszont akarattal es kitartassal tudod uzni komolyabban. Sok sikert! :)
márc. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!