Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő futóként a túl magas...

Kezdő futóként a túl magas pulzus normalizálódik idővel?

Figyelt kérdés

A nyugalmi pulzusom 70, kondi közben 110, max. 140.


Ma elkezdtem futni es 185/196-os pulzus értékeket mértem, igazából nem fájt semmi, inkább szomjúságérzetem volt, levegő után nem kapkodtam.


Várható, hogy normalizálódik, milyen ütemben (heti 3 alkalom x 5km mellett kb.)



#futó #magas pulzus #terepfutás #nyugalmi pulzus normális #normalizálódás #tanácsok kezdő futó részére
márc. 31. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
a pulzusmérők néha mérnek aberrációkat is, nekiem is néha mér 200-as értéket, meg ilyenek. Tehát lehet hogy nem helyesen mért. Viszont valamennyire valós a dolog, ha kezdő futó vagy, hamar felugrik. Úgy lehet normalizálni, hogy megpróbálod minél jobban növelni a távot, egy elviselhető konstans fáradtságérzettel.
ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Férfi vagy vagy nő? Nőknél egy kicsit gyorsabb az érték, akkor még szerintem jó.
máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!