Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van ekkora különbség...

Miért van ekkora különbség férfiak között a testalkatot tekintve?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és nagyon sovány. 52-56 között hullámzok, 175 centis magassággal. Férfi vagyok.

Mindig akartam menni az edzőterembe, de mindig anyagi problémákkal küszködtem és ez most sincs másként.

Sosem tudtam változtatni. A hangom és az arcom is gyerekes.

Nulla önbizalmam.


Ahogyan a kérdésemben is felhoztam, sokszor látom azt, hogy mennyi embert mennyivel izmosabb, nagyobb, férfiasabb még akkor is, ha nem edz.Régebben lementem egy terembe párszor, és borzasztó volt látni, hogy még a legsoványabb gyerek is szinte 2* olyan széles volt, mint én.


Rohadtul fáj, mert az életem minden területére kihat ez az állapot és nem tudok rajta változtatni



ápr. 1. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Megjött a napi incel?!?!?!
ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi?
ápr. 1. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez segíthet-e, de nekem segített, így elmondom. Én sem járok terembe, mert egyedül szeretek lenni, amikor edzek és attól is félek, hogy az ott lévő emberek beszólnak, bámulnak stb. Szóval eléggé introvertált vagyok. Így elhatároztam, hogy felépítek itthon egy eszköztárat, hogy tudjak itthon edzeni. Nem egyszerre vettem meg mindent, hanem fokozatosan évről-érvre összegyűjtögettem a legfontosabb dolgokat és tavaly nyáron lett meg az utolsó darab. Azóta ugyanúgy tudok edzeni, mintha terembe járnék és egyre izmosabb vagyok. Kb. fél év után már kaptam pozitív visszajelzéseket a környezetemtől is. Minden alapot YouTube-ról tanultam, ezekről a csatornákról:

https://www.youtube.com/@RenaissancePeriodization

https://www.youtube.com/@JeffNippard

Ezentúl sem fogok terembe járni, mert mindent meg tudok oldani itthon és nincs bennem stressz a többi ember miatt.


Ezeket az eszközöket vettem:

guggoló állvány, dönthető pad, húzódzkodó-tolódzkodó állvány, hosszú és rövid rúd, 2db egykezes rúd, tárcsák

Ezek összepakolva elférnek kb. 4m2-en.


Írok hozzájuk linkeket:

[link]

[link]

[link]


A rúd és tárcsa téma pedig bárhonnak, csak figyelj, hogy passzoljon a luk mérete a rúdhoz.

ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
ápr. 1. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Youtube, instagram: DietGainz.


A stílusa lehet nem fog bejönni, de, ha a videói megnézése után azt mondod, hogy nem tudsz edzeni és táplálkozni, na akkor tényleg baj van nálad fejben.. Faék egyszeren elmagyaráz mindent. Magyarok közül Őt tudom ajánlani.


Külföldiek közül pedig: [link] , [link] , [link]

ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
ápr. 1. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálj otthon napi 20-30-40-50 fekvőtámaszt, fokozatosan emelve, és pár év alatt te is izmos leszel. Vagy vegyél egy súlyzót, és azt emelgesd, vagy menjél ki futni, vagy kezdjél e úszni járni, de rendszeresen, vagy evezni, akkor is pár év múlva meglátszik az eredménye.Vagy menjél sziklamászó edzésekre.
ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!