Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot lehet...

Milyen küzdősportot lehet otthon megtanulni?

Figyelt kérdés

A jelenlegi célom a fogyás és izomnövelés(házilag) mellett házilag megtanulni egy küzdősportot amivel lehet védekezni és támadni is egyarát, ezt nem kis szinten. Egyedül van csak lehetőségem ezt gyakorolni.

18/F/91kg/182cm



ápr. 4. 21:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
61%
Bírom, amikor 16-18 éves kisfiúk bele vannak buzulva a küzdősportba úgy, hogy fél évnél tovább sehova nem jártak edzésre, és a világot úgy képzelik el, mint egy Netflix sorozatot, közben a gyakorikerdesek.hu-n keresik az önvédelem misztikus titkát. A valóságban Magyarországon soha az életben nem fog kellened a csúnya gonosz utcán boxolni (hacsak nem vagy egy tipikus aluljáróban tarháló roma, de ha az lennél, akkor nem írnál ki ilyen szánalmas balfék kérdéseket), ha meg mégis valami balhéba keveredsz, az vagy hátulról fog történni, vagy eszközzel (kés, vipera, gázspray, stb.), vagy csoportosan, úgyhogy kár a gőzért.
ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

En már írtam neki hogy menthetetlen

Otthon youtube videokra fogja utni a levegőt hogy ha netan discoba beszolnak neki feszenghessen hogy o bajnok bokszolo csak senki se tudja

ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
51%

"youtube videokra fogja utni a levegőt hogy ha netan discoba beszolnak neki feszenghessen"

Aki a gyakorikerdesek.hu-ra jár önvédelmi tanácsokért, azt szokták a 60 kilós mackónadrágos bigányok tíz másodperc alatt inasba rakni, úgyhogy ez az embertípus még a tescóban sem fog feszengeni. Pont ezt a balfácánságát akarja kompenzálni küzdősporttal, amibe ahelyett, hogy hosszú éveket beleölne, és tényleg eljutna benne egy szintre, inkább otthon a nappaliban akarja megváltani a világot (LOL) úgy, hogy az anyukája pulcsit köt a másik szobában.

ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Ritka szánalmasnak vagytok, normális kérdést tettem fel normális válaszokra várva. Úgy tűnik a mai világban már arra se futja. Szégyen.
ápr. 4. 23:19
 15/28 anonim ***** válasza:
47%

Azt irja "egyedül van csak lehetőségem ezt gyakorolni"

Megtiltotta az anyja hogy rendes edzohez vagy egyesuletbe járjon tarsakkal meg ertelme is lenne sport miatt csinálni

ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

"normális kérdést tettem fel normális válaszokra várva"

Nem tettél fel normális kérdést, de kaptál normális választ. Olvasd el még egyszer figyelmesen a 9. választ. Ott le lett írva, hogy értelemszerűen egyetlen küzdősportot sem lehet otthon megtanulni alapszinten sem. Ha a kérdés komolyan felmerült benned, akkor veszett fejsze nyele.

Kíváncsi vagyok, hogy ekkora tudással az izomépítési projekttel hogy haladsz, és hova fogsz eljutni. Az izomépítést is a nappaliban tervezed felüléssel, fekvőtámasszal és 5 kilós decathlonos kézisúlyzóval? Vagy konditerembe azért elengednek?

ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Hülyeséget kérdeztel hat otthlm nemtudsz megtanulni magad eszkozok is kellenek csomó eszközt szoktak használni kuzdosport edzeseken amik nalad nem lesznek
ápr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Én nem akarok elmenni edzőterembe mivel említettem is hogy iszonyat messze van a legközelebbi is.

Egyébként csak egy kérdés volt mi a f@szért kell beszólni? 😉😑🙄

ápr. 5. 06:42
 19/28 anonim ***** válasza:
Akkor se izmos nem leszel, se küzdősportoló. Fogyni fogyhatsz, ha tisztában vagy a kalóriaszámolás (kalóriadeficit) fogalmával.
ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Küzdősportokat otthon, soha az életben nem fogsz megtanulni. Maximum egy-kettő alapot megtanulsz. Ha fogyni szeretnél, akkor kell egy jó diéta, amit tudsz tartani és mellette, hetente 3-5 testmozgás. Intenzív testmozgás legyen, legalább 45-60 perc, a tested 2-3 hét alatt fog beállni kalóriadeficitbe és utána kezdődik az igazi fogyás.

A küzdősportokat ne keverd ide!

ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!