Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz vagyok?...

Szerintetek is gáz vagyok? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szóbakerült egy ismerősömmel, hogy már nem focizok, mert ahol voltam ott bevezettek tagdíjat + utiköltség fizetést. És mivel én fociztam úgy is, hogy nekem fizettek (igaz nem nagy összeget) vagy minden ingyen volt.

2.000 Ft + útiköltségről van szó. Erre azt kaptam hogy fillérb*szó vagyok. Pedig nem, mert helyette elmegyek a haverokkal kibérelni egy termet és focizok ott, meg sok más hobbim van.

Nem értette a lényeget, hogy azért nem fogok edzésekre járni egy hivatalos csapatba úgy hogy én rakjak bele pénzt, inkább akkor nyáron elmegyek máshova vagy abbahagyom ha olyan béna vagyok hogy már sehova sem fogok kelleni.

Aztán mondta, hogy neki a lányai atletizálnak, meg olimpiára készülnek stb. Meg hogy valamelyik futó is civilként dolgozik. De mondom oké, csak az a különbség hogy melyik sportban mennyi pénz van. Megyei szinteken is százezrek mozognak a fociban, arról nem mi tehetünk. És ott b*szott fel már nagyon hogy nem értette hogy én a más csapatok játékosaival hasonlítom össze magam, nem az ő lányaival.

Meg járok edzőterembe is oda is fizetni kell, nem a fillérb*szásról van szó. Van olyan dolog amiért nem fizetek ha nem vagyok rá alkalmas. Ez olyan mint a prostizás. Van egy saját határom amibe ez nem fér bele.

Vagy tegyük fel a hajléktalannak való pénz adás. Az is pár száz forint.

Abba ne menjünk bele, hogy tényleg felesleges hogy mennyi pénz van a fociban, mert nem ez lenne a vita tárgya.



ápr. 10. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:

És most mi a kérdés tulajdonképpen?

Mindkettőtöknek más az álláspontja.

Igazad van egyébként mert itt nem a pénzről van szó hanem az elvekről, hogy valami fillérb.szó társaság pénzt akar csinálni a tagdíjból.

Nekik van ezen kívül bármilyen jövedelmük a csapatból?

Mondjuk szponzor, reklámbevétel, promóciók?

Ha van akkor azt nektek köszönheti, igenis csurgasson vissza belőle.

Ha nincs akkor meg mitől hivatalos?

Annyi hogy a pályát, öltözőt mezeket valamiből ki kell gazdálkodni?

Vagy rosszul látom?

ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!