Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit érdemes rászánni egy...

Mennyit érdemes rászánni egy futógépre?

Figyelt kérdés

Fontos lenne a minél magasabb incline funkció, mert főként incline-al szeretnék sétálni, de futni is használnám, úgyhogy min. 8km/h sebesség lenne ideális

Milyen árkategóriában kéne gondolkozni? (eredeti 150-200k volt, de ahogy elnzézem, annyiból nem jönne ki)

illetve ha valaki tud jót ajánlani, azt is megköszönném:)


ápr. 15. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
semennyit. futni meg sétálni kint kell a friss levegőn, nem egy padon.
ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit sajnálsz porfogónak. Mert 90%-a az otthoni kondigépeknek így végzi. Hangsúlyozom, van akinek hasznos otthon a futópad, de ők nem a kinti futás helyett, hanem mellette használják, mert pl. bizonyos típusú edzéseket pontosabban lehet vele végezni és mérni. De aki azért vesz futópadot, mert a kinti futásra vagy gyaloglásra nem tudja rávenni magát, az a kezdeti lelkesedés után bent sem fog futni.
ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szoktam kint is setlani, futni, kondiba is jarok, se ugy gondolom tobbet mozognek ha lenne otthon
ápr. 16. 08:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, attól önmagában nem mozognál többet, mert van otthon egy géped. Egy hétig, max. egy hónapig talán, utána nem. Pontosan emiatt válnak ezek a gépek porfogóvá, mert azt gondolják a vásárlók, hogy mivel otthon van a gép, könnyebben ráveszik magukat, mint ha ki kel menni vagy el kell menni valahová. Csak épp nem így működik az emberi motiváció. Valójában nem a kényelmetlenség miatt nem mozgunk, hanem motivációa problémáink vannak, ezért nem tesszük, ezen nem segít, ha kézenfekvőbb a sportolás, mert ott van helyben.


Pl. bátyám kétszer is vett ilyen alapon szobabiciklit, egyik nála van a pincében, másik szüleimnél egy ideig a nappaliban volt, majd ott is lekerült a pincébe, mert csak a helyet foglalja.

ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ruhafogas lesz! :D De tényleg ne vegyél, meg fogod bánni! De ha mégis veszel akkor használtan, mert sokan eladják a ruhafogast olcsón! 200 ezerért 1,5 évig lesz kondibérleted ahol mellesleg van futógép is.De tényleg fuss inkább kint ha teheted.
ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, de itt nem motivacio, hanem ido kerdese, egy futopadon seta kozbe tudok telefonon dolgozni, tanulni stb, kint mar kevesbe

Inkabb a gep valasztasban szerettem volna segitseget kerni, hasznaltan is megfelel, csak nem ertek hozza:)

ápr. 16. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:

6:

Nem, nem tudsz. Ez a másik gyakori tévhit. Az én ismerőseim közül is sokan próbálkoztak ezzel, aztán elég hamar hagyták a francba, mert nem tudtak koncentrálni futópadozás vagy szobabiciklizés közben másik tevékenységre.

ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz közben olvasgatni meg tanulni akkor az lötyögés és semmit nem fog érni . Maximum zenét hallgatsz közben vagy hangoskönyvet. De ne legyen igazam legyél kivétel.
ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kondiban is ugy szoktam tanulni, 5km/h, 7-8 incline; nekem kukodik.

Orulok hogy itt sosem tudnak a kerdesre valaszolni, csak kotekednk

ápr. 18. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!