Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek erős és rettent...

Hogyan lehetek erős és rettenthetetlen?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és nagyon gyenge testalkatú extra lusta és ultraidealista filozófus személyiség

Viszont egyre többen kezdenek el szekálni mert mindenhol látják hogy nem vagyok erős és nem vagyok nagy bunyós így folyamat belém állnak én leszrtam ezeket mert csak annyit gondoltam majd megérnek majd felnőnek ők is csak játékból csinálják stb de már eltelt 4 év és nem változott semmi csak tovább szekálnak mert én még mindig kitartok az antirevizionista divatellenes elveim mellett de az öcsém is egy nagydarab szekálódós bunkó senkiházi lett aki egéz nap csak gyúr és olyan cigányosan viselkedik mint ide Lacháza folyton boxolja a cuccaimat meg beszólogat én meg megmondtam értelmesen hogy nem fogok részt venni a kis játékába teljesen hidegen hagy de azért sem hagyja abba

Környezetváltotás lenne a jó megoldás de az esélytelen mert az iskolákból kitiltottak többek között kommunista szervezkedésért így nem nagyon vesznek fel dolgozni hétfőn megyek közmunkára de abból nem tudok külön életet élni ráadásul a családom 90% a meghalt akik után adósságokat örököltem több mint 300 000 forintot



ápr. 19. 14:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Mi értesz magamfajtának? Arra gondolsz hogy 10 év az kevés idő?

Meg nem szószerint kell érteni hogy rocky balboa leszek meg ilyenek hanem hogy tartsanak tőlem a gonoszkodó senkiháziak

Nem tudom mi az a netflix sorozat életembe nem láttam még

Én inkább amolyan ókori görög bölcs lennék mint Diogenész aki járja a világot és gyűjti a tanítványokat nem akarok beleolvadni a társadalomba de meg akarom védeni magam a társadalom ellen a külső és belső ellenségektől ahogyan Sztálin elvtárs is tette

Küzdeni az ármány ellen!!

ápr. 19. 15:55
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"tartsanak tőlem a gonoszkodó senkiháziak"

Tőled senki nem fog tartani soha, sajnálom.

ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy soha? jövőbelátó vagy?
ápr. 19. 16:06
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tőled az életben nem fog tartani senki, hiába gyúrnád ki magad, attól még éles szituációban ugyanolyan beszari p*cs lennél mint eddig. Másrészt ezzel az életszemléleteddel csak kiröhögteted magad, még úgy sem vesz komolyan senki. Hát én is itt röhögök a gép előtt amilyen f*szágokat írsz.
ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Tegnap kaptam fatyit a lipiántól
ápr. 20. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!