Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ez?

Csak engem zavar ez?

Figyelt kérdés
A F1es Facebook stb undorito modon beszelnek az emberek a pilotakrol osszak az eszt kozbe meg lehet hogy eletebe nem vezetett meg 100 loeros autot sem. Tenyleg ennyire ostoba a magyar, hogy milliardos, sikeres pilotakat probalnak a neten fikazni?
ápr. 21. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a külföldi kommentmezőket. Minden országban ugyanaz a söpredék írogat ezek alá a posztok alá, aki Magyarországon is. Ez nem magyar specifikus jelenség.
ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem érdekel a a Forma1 szóval ha egymás anyját szidják az sem izgat.

Amúgy meg minden sportágban vannak ilyen fotelhuszárok, nagy szakértők vagy az objektív nézeteket még véletlenül sem ismerő hulladékok. Amúgy meg jah, csak téged zavar, gondolom ráérsz, hogy ilyeneken baxd fel magad.

ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!