Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportfogadásban a Mindenamitip...

Sportfogadásban a Mindenamitipp.com mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
1x voltam tag tenisz csoportban akkor valós adatokat közöltek a nyilvános csoportjukba.Akkor kb nullára jöttem ki egy rossz szériaban. Más csoportjaikról van valakinek személyes vélemény?

ápr. 23. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb annyira hitelesek mint az a csoport amelyiknek az egyik celeb is a tagja es kirakott egy psolt kepet ahol a tet 100k volt de a fizetendo meg csak 10k.


Es valtig allitotta hogy neki vannak ismerettsegei is ezert neki magasabb osszegeket is kifizetnek kpban..

ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd mindennap egy kockás füzetben, ha egy hónapig plusszos, akkor egy ezrest kockáztathatsz a következő hónapban.
ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg 40+ napos veszteség mentes napnál járnak elméletileg. Csak fura h egyszer létszám stoppal riogatják az embert hogy csatlakozzon, aztán 3 napra újra van felvétel, emiatt engedtem el mert elbizonytalanitott.
ápr. 30. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!