Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csinálhatom a kettőt egyszerre?

Csinálhatom a kettőt egyszerre?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam eddig elég mozgás szegény életet éltem, de most elhatároztam életmódot váltok, elkezdtem futni 2 hete csinálom, nem nagy távokat, nem akarom megeröltetni magam, de azért minden második nap futok. Így is éreztem h fáj már a hátam derekam mikor elkezdtem futni. De az elmúlt szerencsére.

Van egy evező gépem amit tavaly vettem de még alig használtam, most viszont használnám. Mehet együtt a kettő?

Úgy h egyiknap futok, másik nap evezek, harmadik nap futok, negyedik nap evezek, és így tovább.. vagy az úgy sok lenne? Vagy mondjuk heti 3x evezek.

Van rajtam felesleg is, le szeretném dolgozni.


ápr. 25. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálhatod a kettőt egyszerre, ha tudsz regenerálódni és jó a technikád. A felesleg "ledolgozásában" a kalóriadeficit fog egyébként segíteni.
ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mehet együtt mind a kettő.semmi gond vele.Próbalj figyelni az étkezésre is mert ha sok a kalória nem fogysz.
ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!