Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki mennyit költ havonta a...

Ki mennyit költ havonta a sportjára?

Figyelt kérdés

Ma döbbentem tapasztaltam, hogy 71 ezer ft, a fizetésem 15 százaléka elmegy sportra. Edzőterem bérlet, edző, uszoda bérlet, úszás edzések.

Gondolom ez sok. Heti 5 órányi sportolásért. Vagy mégsem?


Ki mennyit költ a sportjára, heti hány órában jár és a fizuja hány százaléka?


ápr. 25. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Edző vagyok az egyesületemben, fizetnek érte! :)
ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Heti 9 óra street workout, havonta 0 forintot költök rá.
ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kerékpározom egyszer beruháztam de nyilván néha szervizelni kell.
ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Táncos vagyok.

Havi 8000 Forint az óráink díja.

Ezen felül ruhát kell vásárolni fellépésekre, versenyekre. Kb. 10000 Forint alkalmanként, fél évente.

A versenyek díja változó, 4000-10000 Forint között mozog.

+Útiköltség, smink, haj…

ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kürtőskalácska válasza:
66%

0 Ft

Otthoni edzés

ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Futásra nem sokat, ruháim olcsók, cipőt veszek újat kb. évente 2-t, meg elindulok évi 2 versenyen. Talán olyan évi 100 ezer mehet el rá ha mindent beleveszek.


Ellenben túrázásra, mászásra, sítúrázásra rengeteget költök, felszerelések, utazás, szállások rengetegbe kerülnek. Átlagban, felszerelések vételét is beleszámítva havi 300-400 ezer biztosan elmegy rá.

ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Otthoni edzés, biciklizés. Évek óta meg van a bicajom (60ezerből megvolt), ruhákra és kajára (edzés miatt sok fehérje) költök többet.
ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget, ha a kaját és tápkiegeket is belevesszük. Szerencsére jól keresek, és nem is kis összeget költök sportra, de legalább másra nem nagyon (ha belegondolok, más ennyit ott hagy körmösnél, kozmetikusnál, pillásnál, fodrásznál, boltokban - na ezek nekem kimaradnak :D)

Futok, kerékpározok, kondizok, meg kikapcsolódás céljából olykor más is van (pl squash, úszás).

Évente váltok AYCM-ot, az 180e volt egész évre. A tápkiegekből már csak a hasznos és fontos dolgokat veszem, de azért fehérje, vitaminok, izó, sótabletta, kreatin mindig kell. Futócipő, biciklikarbantartás, időnként új edzőruhák... :D

szerintem ha éves szinten leosztom havi átlagra, tuti h 50-100e között mozog az összeg.

ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Teniszre 10k-t úgy, hogy edzői díj a nagyobbik része. :S Szeretnék találni vkit (vagyis - távol Bp-től - nem tegnap óta keresek, hanem több éve már), akivel a tavasszal ütögethetnék (számolni nem számolnánk a pontokat, edzés/mozgás keretein belül egyszerűen gyakorlásról lenne szó), hisz 1 óra helyett akár 3-at is játszhatnék u.annyi pénzből, így marad a havi max. 2. edzés, amiért szomorú vagyok. Pm, aki játszana: Balaton déli part előnyben.
máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!