Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a megfelelő táplálkozás...

Mi a megfelelő táplálkozás intenzív edzés mellett?

Figyelt kérdés
Kb 6 hónapja kezdtem el intenzíven foglalkozni a testedzéssel. Nem fogyni szeretnék, inkább csak formálódni, karban tartani a testemet. (34 éves nő, 160cm, 45-46 kg, heti legalább 5 alkalommal futok minimum 5 km-t, de ezt folyamatosan emelem, emellett heti 2 alkalommal 1-1 órát aerobikozom) Konkrétan az érdekelne, hogy milyen arányban álljon az étrendemben a szénhidrát-fehérje-zsír, hogy ne veszítsek izmot, ne is fogyjak, de ne is "hízzak".
2010. okt. 27. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a ne is fogyjak ne is hízzak eléggé lehetetlen vállalkozás.Esetleg akkor lenne megvalósítható ha minden nap 100%ig ugyan az csinálnád.


Viszont azt díjazom hogy végre valaki megemeli a seggét és nem a csodára vár.Másoknak is így kéne



[link]


Ezek tűrhető étrendek.Válassz ki 1 neked szimpatikusat és alakítsd át 1 picit a te saját adottságaidhoz,súlyodhoz.Az arányokat látod lent,így akár 1 saját étrendet is összedobhatsz.

A lap tetején vannak kalóriatáblázatok.Olyan kajákat válassz amiben a lehető legkevesebb a telített zsír


És a lényeg:ez nem 1 periódus hanem életmódváltozás.Ha tisztán eszel egészséges leszel.Ha elkezded akkor tartsd is magad hozzá

2010. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia. Én kb. egy hónapja kezdtem el az edzést újra (pont most akartam egy hasonló kérdést feltenni:D).

Észrevettem, hogy többet tudnék enni amióta edzem, egyelőre úgy oldom meg, hogy inkább több gyümölcsöt eszem. De engem is érdekelne egy tapasztaltabb ember válasza. Bocsi, hogy nem tudtam többet segíteni.

2010. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy többet bírsz enni.Ha intenzíven edzel az megpörgeti az anyagcserét és mivel fokozott tápanyagbevitelre van szükséged ezért jön az éhségérzet.

De a gyümölcs nem a legjobb a sok cukor miatt.

2010. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!