Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Intenzíven horgászott tavon...

Intenzíven horgászott tavon mivel érdemes ponytozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!az lenne a kérdésem, hogyan lehet pontyot fogni olyan vizen, ahol heti 4-5 nap 15 méterenként horgásznak, dobálják a méregdrága bojlit, pelletet stb... Sok versenyt is rendeznek a tavon,ravasz halak vannak benne, nehéz víz. mivel érdemes próbálkozni? Bojlizni szoktam arra jön 1-2 mindig de nem lehet a sporttársakkal felvenni a versenyt, amikor a 6-7000ft/kg bojlit dobálják kiló számra.

máj. 7. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a popup vált be.
máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hülye történet, biztos le leszek pontozva, de egyszer Háromfán horgásztunk, ott mindenki bojlizott. Egy szereléket vittem be az otthoni bevált "büdösített kukoricával" (kemény takarmánykukoricát szoktam vödörben beáztatni nyáron, pár nap után erjedt kórságos büdös szaga lesz). Pont ezzel sikerült megfogni a 17,5 kilósomat, a bojlis szerelékere 4-5 kilósok jöttek.
máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülye történet. Dunán kifejezetten jó tapasztalataim vannak nekem is erjesztett kukoricával pontyozás terén.
máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!