Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy ha ez a kislány fiatalabb...

Hogy ha ez a kislány fiatalabb lenne is azt mondanák az emberek, hogy ez túl szexiskedős? 22/F

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a videót a Facebook-on láttam és ott írták páran, hogy ez szexiskedős a korához, és ha bár ezzel egyetértek is, de többnyire már csak azért írják ezt ezek az emberek, mert a kislányon látszik, hogy kezd nővé érni és úgymond védik nehogy mi férfiak vonzónak találjuk, amit még meg is értenék amúgy, de hogy ha meg ugyanezt csinálná mondjuk egy 4 éves azt meg cukinak találnák és nem mondanák, hogy de hát a pedók erre felizgulnak, pedig ilyen is van és ez mégse gond, vagy nem is tudom, hogyan fogalmazzam meg magam. Ismét írom, szerintem is szexiskedős, de teljesen más okokból(Nem tudja a mozdulatokat jól átadni nyílván a kora miatt, nem illik hozzá a tánc stílus, csak szépek a mozdulatai, tehát látszik, hogy tanult, de pont emiatt nincs is értelme annak, amit csinál, olyat kéne táncolnia, amit ért is és át is tudja adni a közönségnek), de azt hogy azért legyen ez szexiskedős, mert hogy dehát a srácok meg a férfiak felfognak erre izgulni és nem kéne így táncolni, na azt nem nagyon értem.



máj. 11. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Nagy csajszi lesz belőle az biztos. Egyébként ügyesen csapatja a segway-el. Lányok hamarabb érnek, nagyjából 2-4 évvel vannak előrébb a fiúknál. Hogy szexiskedik-e? Szerintem nem, ő nem így fogja fel, csak esetleg egy külső szemlélő.
máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Nem is úgy értettem nyílván, hogy ő most direkt szexiskedik, főleg nem ebben a korban. Lehet rosszul fogalmaztam meg magam. De abban igazad van, hogy egy külső szemlélő, aki teljesen szűz a tánchoz nem biztos, hogy érti a táncmozdulatok mögött a jelentést, ahogy én se. Ami miatt én gondolom, hogy ez szexiskedős(Ez nem is igazán a legmegfelelőbb szó arra, amit gondolok) a kislánynak az az, hogy szerintem ez a tánc stílus alapvetően vonzalmat kéne, hogy kialakítson bennem(De lehet csak a férfi agyam, ami azt mondja, hogy egy női tánc stílus az vonzó, közben meg semmi erotika nincs mögötte), de értelem szerűen, mivel ez egy gyerek semmit nem vált ki belőlem, csak annyit, hogy jól táncol és szerintem a tánc az olyan, mint az ének, tehát jelentése van, érzelmek vannak mögötte, amit át is kéne adni, nem csak előadni, ezért gondolom, hogy ez szerintem nem illik hozzá, nem ad át semmit. Na de ez a kérdés most nem is arról szól, hogy én mit gondolok, hanem csak arról, hogy nem értem miért kell rögtön olyanokra gondolni, hogy mi most srácok, férfiak ezt vonzónak fogjuk találni.
máj. 11. 18:52
 3/3 anonim válasza:
A lányokat alapból jobban féltik az emberek szerintem.
máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!