Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki izmosodott már fehérje...

Valaki izmosodott már fehérje portól?

Figyelt kérdés

Ha igen melyiktől? Nagyon sokat használtan, de semmi extra

.ezt tudom hozni fehérje nélkül is


Akkor?



#Milyen fehérje por valt be, melyik gyártó,
máj. 12. 21:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Több kanna legalább 10 optimum wheyt ittam, de semmi izom, myprotein, muscletech, csak nekem nem hat?
máj. 12. 21:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A fehérje koncentrált tápanyag. Van fehérje a babban, borsóban, sajtban, húsokban, halban...


Szóval ez olyan, mintha te azt kérdeznéd, valaki izmosodott-e mert csirkemájat evett. Vagy izmosodott-e valaki, mert sok csirkemellet evett.


Sajnos az evéstől nem fogsz izmosodni, akármit eszel, csak hízni. Az izmosodáshoz kell legyen egy normális étrend ami nem fehérjeporból áll, csak csak esetleges segítség/kiegészítés, kell megfelelő mozgás és regeneráció.

máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A fehérjeportól nem izmosodsz, csak a progresszív súlyzós edzéstől és a kalóriaszámoláson alapuló sporttáplálkozástól. A fehérjepor mindössze annyit tud, hogy ha adott napon az egyénnek nem sikerült legalább 1,5 g/tskg proteint bevinni szilárd ételből, akkor este iszik egy fehérje turmixot, aztán meg is van.

Tanulj az edzésről és az étkezésről, mert nem tudsz semmit. Eddz keményen és okosan évekig, mellette táplálkozz jól, aztán pár év múlva izmos leszel.

máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán a fehérjeportól soha senki. Megfelelő edzéstől és fehérjebeviteltől viszont igen
máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jahh ezt ti sem gondoltátok komolyan hogy csak fehérjeport iszok? Van heti min. 3 edzésem, keményen nyomom, persze hogy van étkezésem a fehérje porok mellett, a por mint a neve is mondja csak kiegészítő, De és itt jön a lényeg minek igyam ha semmi változás nincs tőle.. a kezem olyan mint woody alennek. Pedig 38kg-al bicepszezek francia rúddal.. és nem tegnap kezdtem.. mást nem látok a 80 eurós fehérjékben csak azt hogy a gyártó zsebeli be a pénzem. Mind csak marketing fogas az egész..
máj. 16. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!