Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék tipp mixezni komolya...

Szeretnék tipp mixezni komolyabb szinten, de eddig nagy részt el ment, tudtok rá csoportot?

Figyelt kérdés
A volt kollégáim vettek rá mindig csomagot és így többször össze jött nekik, nagyobb tételben játszottak. Tudtok esetleg ilyen megbízható oldalt vagy csoportot ahol be lehet szállni X összeggel?

máj. 15. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
részvétem, így kell komplett fizetéseket elbukni
máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is, hogy nem sikerült még megtanulni hogy más pénztárcájába nem illik túrkálni.
máj. 15. 19:32
 3/4 Hellmano ***** válasza:
74%
Ezek a csoportok szerintem nagyobb baromságok, mintha vesztesz simán. Amit befizetnél, azért hogy kapj tippeket, azt inkább tedd fel magad. Soha nem játszanám meg más tippjeit, ha vesztek, akkor az én hibámból veszítsek, mint másnak a tippje miatt. Bele lehet jönni csak kellenek az évek meg a rutin (és persze a szerencse is természetesen :D).
máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

'be lehet szállni X összeggel?"


Az X (döntetlen), nyerő szokott lenni.

máj. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!