Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugrálókötelezéssel mennyire...

Ugrálókötelezéssel mennyire lehet kiváltani a futást?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy 1 éves kisfiam, akivel a terhesség alatt felszedtem 20kg-t. Maradt még rajtam nagyjából 10kg, ami zavar. Az evésre odafigyelek, viszont mozgás téren kicsit kötve van a kezem. Napközben 2x fél órát alszik, azalatt pedig általában főzni és enni igyekszek, mivel abban a korszakban van, hogy minden ébren töltött másodpercben oda kell rá figyelni.

Az lenne a kérdésem, hogy a futást ki lehet "váltani" ugrálókötelezéssel? Mennyire segíthet a fogyásban?

Őszibte leszek, futni nem bírok és nem is szeretek. Valamint a kisfiam mellett nincs is igazán lehetőségem elmenni. Ha este elalszik, ki tudok menni az udvarra ugrálókötelezni, hogy ne zavarjam és be is látnék hozzá, ha esetleg felébredne. Ez lenne számomra a legkényelmesebb, de nem tudom hogyan is kezdhetnék bele, hogy minél hatékonyabb legyen. Van, aki esetleg ezzel a módszerrel tudott rásegíteni a fogyásra? Ha nem is mind a 10-től, de legalább a felétől szeretnék megszabadulni, jelenleg 70kg vagyok.



#Ugralokotel
máj. 21. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás egyedül a kalóriadeficiten múlik. Hogy te futással, vagy ugrókötelezéssel, vagy bármilyen más mozgásformával támogatod-e a kalóriadeficitet, az egyéni prefencia.
máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!