Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyenek lesznek a testépítő...

Milyenek lesznek a testépítő NŐK öreg korukban?

Figyelt kérdés

saját véleményt kérek :)



lehet h hülye kérdés, de érdekel, mert csupa izom, teli steroidokkal... és milyenek leszenk ha megöregszenek???? ráncosan izmosak??? xD


2009. jan. 8. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
28 éves vagyok, testépítő, de nem versenyzek, a vonásaim nincsenek eltorzulva, szépen kidolgozott karom, lábam, hátam, és úgynevezett kockás hasam van, a szteroidokat pedig kikérem magamnak. Ne minősíts senkit amíg nem tudod, hogy szteroidozik e vagy nem. Ha valaki abbahagyja a testépítés, az izmok egy része bizony leépül, átformálódik. Elképzelhető, hogy öreg korára 100 kg hájpacni lesz belőle, de az is, hogy csinosan, elegánsan öregszik meg. Nem láttam még olyan 70 éves nőt, aki fiatalon testépített, de férfit már igen, és nem ráncos izomagy maradt belőle, hanem fitt, egészséges sportos öregúr. A hajdani izomkötegek nem nagyon látszanak. Szerintem a nőknél is valahogy így van ez. Egyébként meg inkább olyan legyen, mint hájas öregasszony, a nők nagy része már most tizen huszonéves korában is így néz ki sajnos.
2009. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én nem is minősítettem senkit....!!!
2009. jan. 8. 13:43
 3/7 anonim válasza:

Szerintem ahogy az első írta. Mellesleg én nem testépítek, nem sportolok, mert nem bírja a szervezetem, de alkatilag vagyok vékony, fiatalon tényleg azt látom sokakon (de egyre fiatalabb gyerekeknél is), hogy már most el vannak hízva, egy 9 éves gyereket is ismerek ilyennek. Ez, tudod, kedves kérdező, rosszabb (egészségügyi szempontból is), mint ha valaki egészségesen sportol vagy testépít (tényleg nem mind szteroidozik).


Kérdező, ha nem minősítettél, akkor nem tudom, minek szántad a kérdésed kiegészítésének utolsó 2 sorát, vagy magától billentyűződött be? Pumukli beírta?

2009. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát... csakhogy én nem az ilyen egyszerű testépítúkre gondoltam....

hanem azokra akik versenyeznek is :P

2009. jan. 8. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
A versenyző meg főleg nem szteroidozik. A lebukás veszélye nem kicsi
2009. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 yuda ***** válasza:

Egy időt belekóstoltam ebbe a világba és mindegy mennyire védik a mundér becsületét,de akkor is szednek valamit-én is szedtem és látványos változást eredményezett-szerencsémre 1 év múlva abbahagytam,de így is van utóhatása:lábam azóta is rendetlenkedik(na mindegy-sokan rosszabbul járnak)----lehet azért kérik ki maguknak a szterodit kifejezést,mint az aki már nem ügynök,hanem minimum üzletkötő,vagy cégképviseleti asszisztens,de ez egykutya igazából.


Ne magyarázza senki,hogy akkora izmokkal nem szed szereket-lehet ámítani akárkit,de engem biztos nem fog.Szerek nélkül nem lesznek olyan izmok -és abból is látszik,hogy az állkapcsuk kiszélesedik-ordít róluk a torzulás,legfeljebb ő hozzászokott.


Régen voltak nagyon kemény fizikai munkát végző emberek és természetes úton nem fejlődik ilyen izom és még egy adalék: elég megnézni régi testépítős képeket még a szerek előtti időkből-szerintem fogjátok látni magyarázat nélkül is,mikor történt a változás-igaz a maiak a hatékonysággal magyarázzák,de ezt ők sem hiszik komolyan.


Egyébként,ha valaki abbahagyja,akkor visszaváltozik "emberré"-igaz ,az állkapocs emlékeztetni fogja,mert a csontrendszer maradandóan károsodott a hormon változás miatt,de a nagy izmok eltűnnek.

2009. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
akik komolyan versenyeznek azok már akkor csúnyán el vannak férfiasodva amikor még benne vannak ..Gondold el amikor megörekszenek
2009. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!