Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el azt, hogy...

Hogyan érhetném el azt, hogy ez a "kis úszógumi" eltűnjön rólam?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, és szeretném ha eltűnne a hasamról a felesleg. Itt vannak képek, szeretek sportolni, de ez rajtam van. Kevés édességet és cukros üdítőt iszom, annál több húst és zöldséget vagy gyümölcsöt. Itt vannak képek, futásra gondoltam a tavasztól és szerintem pár hónap alatt lemenne, de szeretném a véleményeteket kikérni (ezek a képek már este készültek, vacsora stb után)

A 2-es és 4-es képen feszítem a hasizmom, a többin nem.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. nov. 23. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, azért nemcsak hasaddal vannak gondok, én mellre is tuti dolgoznék, járj le terembe edzeni, egyél rengeteg fehérjét, és kevés CH-t, és elég hamar le fog menni rólad :)
2010. nov. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsó 2 képből ítélve nem futnod kéne... szedj magadra némi izomtömeget.
2010. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég!Felejtsd el a hasad és kezdj el rendesen edzeni,mert ropi vagy!
2010. nov. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. az edzőteremmel az a baj, hogy elég gyenge is vagyok ráadásul tudom magamról hogy hiába venném meg a bérletet nem járnék le, mert engem a súlyzózás nem köt le :S vannak itthon súlyzóink, tavaly télen súlyoztam olyan 1hónapig rendszeresen de nem láttam semmi változást ezért nem is csináltam, tudom, én hibám. meg a kajával is gondok lennének... mindenhol azt olvasom hogy nem baj az ha 15éves vagyok, előre kiszámoljam miből mennyit egyek stb... hát ezt elég nehéz lenne kivitelezni mivel az anyámék főznek rám, és ők eléggé tesznek rá az ilyen dolgokra, annyit tudtam nagy nehezen elérni, hogy azért valami hús legyen itthon mindig (amúgy is hús-fan vagyok) és barna lisztből készült pékárukat eszem. tehát ha súlyzóznék ahhoz ennem is úgy kéne ahogy itt olvasom, azt meg nem tudom megoldani...
2010. nov. 25. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ide CH elvonás, kicsit sem... járj bildelni és legjobb leszel, kül szerintem így is tök jó vagy, báris az állós képen jól nézel ki...:)
2010. nov. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 4. válaszoló: mondd, hogy lány vagy! :D
2010. nov. 27. 23:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, lány vagyok :)))
2010. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!