Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ledolgozni az...

Hogyan lehetne ledolgozni az úszógumit?

Figyelt kérdés
180 cm és 83 kg fiú vok. Van egy kis úszógumim és le szeretném dolgozni. Annyira nem látszik rajtam, csak rájöttem, ha nem lenne rajtam annyi fölösleg, akkor könnyebben mozognék, meg kevésbé fáradnék ki. Am sztem elég rendszeresen sportolok, de mégis van. Miket ajánlotok és milyen mennyiségben? Gyakorlatokra gondolok, vagy vmi egyéb sportra. Tablettás dolgokat nem szeretem és nem is szedtem soha.
2010. dec. 4. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

jó kérdés volt mindaddig amíg nem kezdtél el tablettázni...

de attól függetlenül a megoldás: diéta és kardió. ez az egyetlen létező megoldás. máshogy nem tűnik el a zsír, csak a kettő kombinációjával. szerintem keress vissza, mert már millió ilyen kérdés volt, én 30-40X már biztosan leírtam

2010. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
napi egy óra fekvőtámasz.
2010. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a fekvőtámasz az mégis milyen formában dolgozza a hasat? esetleg felülés, de ha van a hason felesleg akkor mindegy milyen izmos a hasad, nem fog látszani.
2010. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet és táncolj!...otthon úgysem látja senki. A zumba fitnesst ajánlom, 5 perc alatt úgy megmozgat, mintha egy órán át keringőztél volna.
2010. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Az utolsó, hosszú választ én írtam. Neked is pontosan ugyanezt tudom ajánlani!

Sok sikert kívánok!

2010. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Új testedzésprogram. Van rajta egy táncos aerobik nevű edzésprogram az tuti jó. Vagy valami aerobik azok használnak.
2010. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!